Bolesti pri moceni

Príspevok v téme: Bolesti pri moceni
koralovka

Ahoj.
Dva tyzdne dozadu som absolvovala kompletne lekarske osetrenie, sono, sonografiu, kultivacne rozbory, rozbory krvy, vsetko..po bolestivom moceni a pichani v boku (mala som podozrenie, ze ide o oblicky). Dvaja rozni nezavysli dr mi nic nenasli, dokonca aj moc poslany na rozbor bol uplne cisty a ja neviem, kde hladat problem.
Zapalmi trpim uz od mala (mala som diagnostikovanu zmensenu oblicku nasledkom coho som do svojich 15r bola sledovana nefrologom), momentalne (mam 25) tak cca 5-6x do roka sa vacsinou preliecujem na zapal mocovych ciest. Myslela som, ze aj tentokrat to bude dalsi zapal, pretoze som sa nan zrovna doliecila cca dva mesiace dozadu, avsak lekari mi nic nenasli. Bolest vsak pretrvava, rovnaka, ako pri zapale - bolest pri moceni, niekedy je vacsia, niekedy mensia, najviac bolestive je to na konci. Rano sa casto budim na nutkanie ist sa vymocit, ale nieje to akutne. Oblickove kamene sa neukazali,krv v moci nebola pritomna. Naozaj si neviem vysvetlit, co to moze byt, ci priznak niecoho horsieho, alebo mam len podrazdenu sliznicu. Nemal niekto podobnu skusenost ? Uz to trva dost dlho. Bolesti v boku vymizli, s nicim inym problem nemam, len s rezanim na konci mocenia.

modroocka333

demi pri zdravi sa neoplati byt tvrdohlava, aspon mne to v zivote v tomto smere neprinieslo nic dobre. prave naopak. len som tym zbytocne sebe ublizila a myslim, ze to je vec, ktorej sa chces vyhnut. :)

mat_ka

Demi demi ako píšeš :) Na to radšej nechci ani pomyslieť, zbytočne by si si tým zaťažovala hlávku.
To je minulosť a tešíť by sme sa mali z toho čo je teraz ako si na tom momentálne :)

demi123

už áno, už aj ja som z toho vyrástla, som rada, že som si v tomto dala poradiť, že som si kúpila Wobenzym a som si ho nasadila, lebo neviem keby som sama hľadala niečo, kde by som dnes bola a hlavne netuším akoby som na tom bola, či by môj zdravotný stav nebol na tom ešte horšie jak vtedy :/ ešteže takýto liek jestvuje!

mat_ka

Demi áno a neísť si tvrdohlavo za svojím len tak bez ohľadu na to či je to dobré. Tak myslím, že z tvrdohlavosti my sme už snáď vyrástli, či nie? :) Aspoň ja teda dnes si už rada dám poradiť, ak som si vedomá toho, že niekto o niečom vie viac ako ja :)

modroocka333

ked si on mysli ze je tak nech si mysli. myslim podla toho co pises ze ty si si uz tymito problemami presla a sama najlepsie vies co ti pomohlo co ta posunulo dalej. rovnako ako aj ja ked problemy prisli tak vtedy som pochopila co je realne dolezite a co mi vie pomoct ako treba