Bolesť hlavy a únava

Príspevok v téme: Bolesť hlavy a únava
Anonym2499

Zdravím, pekný deň prajem.
Už niečo cez týždeň mám problemy s tupou bolesťou hlavy, momentálne cítim ako keby tlak na čele a pri očiach, sem tam mi tá bolesť strelí ku spankom alebo aj inde tak pichľavo, bojim sa aby nešlo o nádor ktorý by mi tam tlačil. Celkovo ma tak jemne pobolieva hlava, hlavne v prednej časti, Bývam častejšie unavený, zývam častejšie, najviac to asi cítim nad očami taky tlak. Aj oči ma sem tam tak štipu ako keby boli unavene. Bol som u obvodnej, tá mi zmerala tlak, povedala že všetko fajn no ale problemy mam stále. Taktiež som alergik, momentálne neužívam lieky, môže to byť aj tym? Taktiež beriem lieky na psychiku, sulpirid a magrilan. Myslíte si že môže ísť o niečo vážnejšie?

basatop

Tamarka toto presne, co popisujes je take, ze to ma na svedomi chrbtica, lebo hlava ked boli inde, tak to ma skor iny povod, ale chrbtica vacsinou sa takto ako si pisala prejavuje. Nieco je zle.

tamarka78

Miacha prosim ta ked ta boli od chrbtice tak citis to nejako inak ako ked pri menstruacii, ako vies, ze toto ma na svedomi chrbtica?
Lebo mna tiez bolesti chytavaju, ale take, ze od krku do temena niekedy a to vobec neviem preco :/

evicka085

lulina áno, o tomto som už viackrát počula, že teplo by malo pomôcť, ale tak to podľa mňa môže len zmierniť nejaké tie prejavy, tie bolesti, že trošku to utlmí, ale nevymiznú..

lulina_majerova

toto mám ja osvedčené aj pri menzese, keď ma bolí podbruško, to je dobré, to mi pomáha, predtým som bola doma s teplými obkladmi na brucho a žiadne zlepšenie.

miacha

MANTIKA

Myslím si aj ja, že je toto problém, že proste to nejde k ničomu. Mne Cetalgen od bolesti pomáha, keď ma bolí hlava či už z počasia alebo od chrbtice alebo od čohokoľvek. To mi zaberie rýchlo.

mantika

martinka take veci asi su zbytocne tie kremy a take, radsej by som na tvojom mieste siahla po tabletke, niekedy proste ina moznost nie je a myslim, ze ked to budes vediet ze ti pomoze nebudes musiet aspon hladat zbytocne

Silajay

Play word games for free at waffle game. You will have comfortable moments with friends and family. Moments of relief after tiring work

Martinka229

ahojte, no dakujem za vase komentare. Katika neviem, myslela som, ze to moze byt z toho ako zle stojim, ze sa hrbim a tak, ale vsimam si, ze aj zmeny pocasia ma dost ovplyvnuju, aj teraz napriklad, ked je furt hmla, tak som taka nejaka nepouzitelna. Julisa kremy som uz skusala, aj mentolove a kadejake, ale to len chladilo a efekt ziadny.

Emilius

Mna tiež dlhodobejšie bolela hlava a najviac mi na to pomohlo toto www.joalis.sk :) Jeden kamarát mi to doporučil a odvtedy to ppužívam, keď ma nejako často bolá hlava