Vitaminy tehotenstvo - ake vam najviac vyhovovali ?

tamirilka

...vveronicka to co to moze babatku priniest to mnoho buducich mamiciek ani nevie...mam kamosku co si zacala kopu veci kupovat len preto, ze videla niekde ze sa to odporuca, ze je to vhodne, ale nic viacej...a teda tomu ja nerozumiem, ja som taka, ze si dobre zistim, co je na co vhodne...co potrebujem a tak...aby som nevyhadzovala peniaze len tak do luftu, ale aby ozaj malo zmysel to co si kupim...

zadorka

..ano sak vitaminy maju zmysel najma pri dlhodobom brani..aj pri snazeni cim dlhsie tym lepsie..a potom ked sa podari otehotniet tak treba vitaminy uzivat podla toho v akom obdobi tehotenstva sa nachadzame..lebo v prvych tyzdnoch je potrebne aby sme brali vitaminy v inom pomere jak potom v pokrocilom tt..

vveronicka

boli dva, ale teraz som bola minuly tyzden akurat v lekarni a som sa pozerala, ze uz nie su len dva, uz su tri a kazdy sa odporuca uzivat v inom obdobi, treba sa pozriet na zlozenie, ze ake je, co sa odporuca, aj ake davkovanie a co to moze babu priniest

zadorka

..coja pravdu mas, ze toho doplnku je viacej druhov..co viem ked som ja kupovala, tak boli v podstate dva druhy..jeden pri snazeni a druhy potom v tehotenstve..lebo sak som si to pravidelne kupovala a uzivala..:)

coja

kotricka tento doplnok, co beries, tak to beries 1 nie? :)
co viem, tak ta je urcena pri snazeni, aj sa nieco u vas za tych par tyzdnov zmenilo??

klaudusinka

- tak toto nie je môj prípad, ja keď naberiem, tak to je konečná to potom musím ísť až na kraj svojich síl aby som sa toho zbavila, chcela som napísať, že keby som to mala ako ona, tak by som sa tešila, ale asi ani to nie je výhra, asi každá chceme to, čo nemôžeme mať -

bronicka

..klaudusinka niekto nema problem so zhadzovanim a niekto hej..mam kamosku co po porode mala este menej kilov jak predtym ako otehotnela..ale ta mala problem potom aby jej to furt neklesalo..takze neni vyhra ani jedno ani druhe..ale myslim, ze musime dbat najma na to aby sme boli zdrave, plne energie..aby sme sa detom mohli venovat..ked sa narodia..

klaudusinka

- kuzelnicka hormóny dokážu riadne poblázniť, to aj ja som sa tak zdivočela, len potom keď som si uvedomila, že keď sa budem kadejako stravovať, že aj kilá sa budú na mňa lepiť zbytočne a budem mať čo robiť aby som sa ich potom zbavila, tak som si to hneď všetko dobre rozmyslela -

kuzelnicka

Anežka to jasné, to treba odtiaľ potiaľ, tiež boli dni, kedy by som zjedla všetko čo som videla, ale musela som si v hlave dať dokopy, že hormóny proste robia svoje a že sa bláznia, že to ozaj reálne nemám chuť na čokoládu s čipsami napríklad :D :D