Vitaminy tehotenstvo - ake vam najviac vyhovovali ?

Chéri

Vveronicka mne bolo odjakživa jasné, že vitamíny aj po pôrode, keď sú deti na svete, ale tak nejako som si myslela, že dojčením je všetko vyriešené, ale to len z istej miery.

vveronicka

tutri tak vela veci sa meni, vela veci je novych :) kedysi som ani len nepocula o tom, ze nejake vitaminy po porode treba, no dnes je mi to viac ako jasne a myslim, ze to netreba podcenovat :)

tutri

*vandapanda*
V pohode si myslíš, že u mňa to bolo iné?..Myslím, že toto sme skúmali mnohé predsa len keď to prvýkrát držíš v ruke tak je to novinka..Ja som toľko dúmala..A teraz tých testov je toľko, že ozaj sa v tom človek aj stratí.. :D :D

vandapanda

crocinka ale to je uplne jedno kedy sa to komu podarilo hlavne ze sa podarilo mat deticky je velka radost, ale aj zodpovednost, ja ked som videla prvykrat pozitivny test, tak ja som neverila vlastnym ociam pomaly 5krat som si citala, ze co ukazuje ked je pozitivny a co ked je negativny az kym mi to doslo :D :D

vveronicka

crocinka tak tym moznosti je dnes velmi vela, ked uz sa nedari viac ako rok uz treba zajst za doktormi a skusit s tym nieco robit takymto smerom, ale pokial je to len par mesiacov, tak stale je tam sanca, mne tiez vitaminy pomohli k mnohemu :)

zadorka

..crocinka toto si nenavyberame..to nevieme ani jedna ze co nas caka ci vsetko pojde rychlo a bez problemov alebo prave naopak..

crocinka

hirta registrujem to aj ja, ale nejako datumovo mi to nesedi mne to vychadza tak, ze zase zima bola dlha, ze vtedy nejako vela ludi malo cas a prilezitost, ale ved je to pekne :)
len mi je luto ked vidim, ze niekto by aj chcel a nemoze mat, ze kolke starosti s tym su, viem ake to nie, nie je to nic prijemne preto ma to boli ked to vidim aj pri inych ludoch :(

vveronicka

harpera to v takychto situaciach musi ist idealna postava bokom :D lebo pri tehotenskych hormonoch si nieco odopierat to je na slucku :D :D

bronicka

..harpera aj ja mam kamaratky co si velmi na tom davaju zalezat..ale ked vies ze ti pod srdcom rastie tvoje dieta tak tieto veci uplne zahodis za hlavu a netrapis sa nimi..