Vitaminy tehotenstvo - ake vam najviac vyhovovali ?

tamirilka

...ahoj...vitaminy su velmi dolezite...ja som ich uzivala pri oboch detoch...odporucila som ich aj kamoske, ked zistila, ze je tehotna...a teraz sa im to uz krati...a hlavne drobcek ukazkovo rastol...co je si myslim pre nas mamicky najdolezitejsie...

:)

tutri

*Renculaa*
Keď sme sa začali snažiť..Vtedy som si ho nasadila..Poviem ti, že mne sa Femibion pozdával najviac z pohľadu zloženia..Pretože obsahuje presne tie vitamíny, ktoré sú potrebné..A tiež v množstve, aké potrebuješ..Že nemusíš riešiť, či dvojitú dávku, alebo koľko toho a toho vitamínu..Ale proste to mať všetko v jednom.. :)

dagmar12

Ja som skúšala rôzne, ale nakoniec sa mi najviac osvedčil Gravimilk sunar drink, pretože mal naj zloženie a pila som ho aj po pôrode, na posilnenie m. mlieka:)

Anonymka28

Mne sa osvedčil Jodis koncentrát pre tehotné. Ovplyvňuje vývoj štítnej žľazy, vývoj pohybového aparátu, a vývoj mozgu ešte v raných fázach vývoja organizmu. Jeho nedostatok počas tehotenstva môže negatívne ovplyvniť plod. Pri výraznom nedostatku jódu hrozí dokonca potrat, prípadne fyzické alebo mentálne ochorenia bábätka... A taktiež sú veľmi dobre tabletky MamaVit ktoré obsahujú všetky vytaminy na ktoré si len spomenieš. Ako ja osobne som počas tehotenstva nemala práve najlepšiu životosprávu ale bábätko je zdravucke , šikovne.

mardziosa

vitamínov je síce mnoho, ale treba sa zamerať na zloženie doplnku, ktorý by si chcela užívať, aby v zložení bolo všetko, čo to dieťa potrebuje, tiež som to nevedela a dozvedela som sa len pred časom, ale teraz kedže sa snažíme o ďalšie dieťatko tak vitamíny nezanedbám ;)

Renculaa

@tutri
Kedy si ho začala užívať? Mňa by celkom zaujímalo aj to, že prečo si sa práve preň rozhodla. Vitamínov je predsa už mnoho.

tutri

*alenka_radska*
Mne sa osvedčil Femibion..Obsahuje všetky vitamíny, ktoré sú pre dieťatko podstatné..Taktiež v takom množstve v akom je treba, čiže nemusím sa stresovať, či je dosť tých vitamínov..A hlavne, keď ho beriem nemusím sa nútiť do jedál, ktoré neobľubujem, len kvôli vitamínom..:)