Už nezvládam život s enurézou. Poviete mi ako sa s ňou dá žiť?

Príspevok v téme: Už nezvládam život s enurézou. Poviete mi ako sa s ňou dá žiť?
VieraL

Lebo ja už naozaj neviem. Viem len to, že vyše 20 rokov sa liečim a zlepšenie žiadne, pritom vyskúšala som všetko. Fakt všetko, všetko čo mi poradili lekári, psychológovia, alternatívni liečitelia, bylinkári, kineziologička, hypnoterapeut a pod. Skúsila som aj akupunktúru, tradičnú čínsku medicínu, no aj to bolo zbytočné, neviedlo to k žiadnemu zlepšeniu. Brala som kopec liekov, Minirin dlhodobo, ale aj ten mi už vysadili, lebo som stratený prípad a nemá význam, aby som ho brala, keďže už nepomáhal. Za tie roky som zalergizovala na plienky, čiže samá radosť. Skoro každú noc som mokrá, o vzťahu a deťoch môžem iba snívať a čím ďalej tým viac, mi to lezie na nervy. Začínam žiť v beznádeji a postupne ma to deptá.

VieraL

Dinkaa: Vraj sa pri mne ani raz normálne nevyspala, lebo som si v noci prezliekala posteľ. Okrem toho jej vadilo, že chyžné nevedia ktorej z nás sa to stáva, takže sa aj ona hanbila a neviem čo ešte, no vytkla mi toho viac.

Dinkaa

Zakladatelka temy, Cyts som dnes zaregistrovala a vyzera byt na tolerantnu osobu :) Ani mne by to nevadilo, kebyze ide o kamosku. Pri partnerovi dufam, ze by som to vedela normalne zniest, ved kebyze sa to otocilo, tiez by som chcela byt pochopena :) A tvojej kamoske ako co na tom vadilo probuh?

VieraL

Cyts: To by bolo úžasné, keby to každý takto bral. Si tolerantná, no málokto je taký tolerantný. Síce zo začiatku to ani jednému nevadilo, no neskôr už áno a bol z toho zásadný, neprekonateľný problém. Dokonca aj kámoške na dovolenke to vadilo, čiže už nemám ani kámošku s ktorou som mohla aspoň na dovolenku. Bola jediná ktorá o tom vedela a je mi ľúto, že som stratila aj ju.

Cyts

Pockaj, enurezia znamena ze sa pocikavas len ked spís či aj mimovolne cez den hocikedy ?

Lebo ak len v noci tak mas predsa sancu najst si chalana :) veď keď si to ja vezmem opacne ze moj chalan by sa pocikaval no joooj veď rano vymeniime ocikané veci a vsetko a zivot ide predsa dalej. Rozumnemu chlapovi to nebude vadit aspon budes vediet ze ta miluje taka aka si

VieraL

Zuzazuza: Tiež si to hovorím, no súčasne sa bojím, že nezažijem pravú lásku, že nedostanem šancu, keďže som enuretička. Už niekoľkokrát som zažila sklamanie, pritom som dlho verila, že je to pravá láska.

zuzazuza

Vierka, som si 100% ista, ze ak pride do tvojho zivota prava laska, nic ju od teba neodozenie. Mnohi zdravi tu pravu lasku pri sebe nemaju, a tak sa trapia vo vztahoch, ktore podla toho aj vyzeraju. Mas preto rovnaku sancu, ako ostatni, lebo iba na pravej laske zalezi. Mrzi ma, ze ti neviem pomoct.

VieraL

Nellis: Úplne presne si to vystihla, absolútne s Tebou súhlasím. Iné choroby sú aspoň ako tak tolerované, no s enurézou je to ťažké, tú málokto dokáže tolerovať, ja som takého ešte nestretla a bojím sa, že ani nestretnem, ale snažím sa nestrácať nádej.

Omen: Veru tak, príčinu mi za tie roky nezistili, po každej stránke som zdravá. Už veľmi neverím, že mi niečo pomôže, ale zatiaľ robím všetko preto, aby som neupadla do úplnej beznádeje.

Htherapy: Skúsila som všetko, ale ak mi chcete niečo ponúknuť, tak mailom. Ďakujem

Neznamy-THM1986: Ďakujem za prianie a prajem to isté.

Neznamy-THM1986

Ja zas nemam až enurézu, ale trpím hyperatkívnym mechúrom - kvôli ktorému chodim spať v lepších prípadoch kolo pol jednej jednej, v horších kolo 3 až pol 4 tej - čiže mam prakticky znemožené hľadať si riadnu prácu :-(... Tiež beriem rôzne druhy liekov, ale dari sa mi to tlmiť iba čiastočne (ťažko liečiť diagnozu, kde nie je jasná pričina)

A tebe Vierka prajem, aby si to nejak dostala pod kontrolu

htherapy

Dobry den,
Pokial ste uz skusili vsetko, mam pre Vas navrh. Nie je hypnoterapia ako hypnoterapia, myslim, ze vam vie pomoct a mam pre Vas navrh, ktory sa tazko odmieta. Pokial mate zaujem, napiste emailovu adresu alebo mi napiste na moj email (mozete si ho pozriet ked kliknete na prezyvku).