Znamienka

dratha87

ako dlho trva to vysetrenie? to sa hned aj dozviem vysledky? ci treba potom cakat na mieste alebo az ze behom niekolko dni nebodaj?

vilka214

Co sa tyka kontroly, tak to mozes ist hocikedy. Potom uz keby sa odstranovali nejake, tak to sa planuje tak, aby to nebolo v lete, v horucavach. Cize teraz este taky idealny cas na to by som povedala.

lantalia

To mas ozaj jedno, ja si chodievam davat kontrolovat znamienka uz dlhsie a teda doteraz som nerozmyslala nad tym, ze ci je dobry cas alebo nie. Ani mi zatial nepovedali, ze vtedy a vtedy by sa ist nemalo. Takze podla mna kedykolvek.

llnzzda

keď ide o to vyšetrenie, tak to máš podľa mňa úplne jedno, kedy pôjdeš. však to je čisto len vyšetrenie, to by ti znamienka rovno nevyberali. keby zistili teda, že nejaké musí ísť preč, tak to by ste sa dohodli na termíne až potom. ak plánuješ ísť, tak čím skôr, budeš kľudnejšia.

lantalia

Myslim, ze ano. A asi aj podla toho, ze na akom mieste su tie znamienka a hlavne teda ake maju ti ktori doktori moznosti. Ze ake sa u nich v ordinacii pouzivaju na to metody. Lebo tak nie vsade maju vsetky tie moderne pristroje, vies ako. Ale co chodim na jednu kliniku, ked potrebujem ineho doktora ako obvodneho, tak tam je to krasne a moderne.

duska223

vsak to su take rychle zakroky toto, ze prides jeden den, vybavia ta a ides domov, to neostavas ani na pozorovanie ani nic. len ti daju kontrolu alebo ti povedia, aby si prisiel, keby nebolo nieco v poriadku.

Milo210

Tamarka_154 to som ani nevedel, ze je tolkoto moznosti, ako to vedia lekari riesit. ja som bol zvyknuty na to, ze sa len chirurgicky odstranuju. ale toto budu isto aj take, ze pohodlnejsie a rychlejsie metody.

lieskovcek

Môžem ti poradiť Spinn kliniku, ja som tam bola síce skrz niečo iné, ale veľmi sa mi páči, ako to u nich funguje. Hlavne to, že keď si objednaná na nejaký čas, tak ťa proste vtedy aj vezmú a vybavia. Že to nie je ako niekde inde, že to objednanie ani nemá nejaký zmysel. A všetko je tam také pekné moderné :)

Textová Inzercia

Hempoint novy TXT
Plnospektrálny extrakt z kvetov konope vo svojej najprirodzenejšej podobe

Doprajte si prirodzenú kompozíciu všetkých aktívnych látok v ich prirodzenej synergii.