Znamienka

violoncistka

lubby pozeram, ze uz ma niekto predstihol a dost dobre ti to cele rozpisal. co si sa pisala ohladne tych deti, tak to ti neviem tak celkom povedat. ale v pohode si tam vyskusat zavolat a opytat sa na to :)

hindrina

však len si to vyskúšaj sa objednať ku kožnému, že ako dlho budeš čakať na termín a potom na ďalší, ak by bolo potrebné znamienka vyberať. budeš rada, ak sa ti to podarí všetko za rok obehať, také sú teraz čakania na takéto veci, lebo doktorov je nedostatok. odkedy mám skúsenosť so súkromnou klinikou, tak radšej volím túto možnosť. akože hej, možno ťa to bude stáť niečo navyše, ale budeš to mať omnoho rýchlejšie vybavené.

Tamarka_154

Zalezi asi aj od toho, ze kde nieco taketo absolvujes. Co som bola ja vlani, tak to bol taky pristroj, co ta ako keby skenuje a prosto snima vsetko, vyhotovi snimky, ktore potom lekar zhodnoti a urci, ze ci je vsetko ok, alebo su niektore znamienka podozrive. Nie je to nic narocne, bolestive alebo take, v podstate nic pri tom vysetreni ty nerobis.

lubby

ahoj violoncistka vedela by si mi napisat, ze ako to vysetrenie prebieha?.. na to je nejaky pristroj alebo ako sa tie znamienka kontroluju?.. mozu take nieco absolvovat aj deti?..

violoncistka

my chodime s maminou pravidelne uz dlhe roky do Spinnu na kontrolu znamienok, pretoze mame pripad v rodine, ze maminej sestre takto zistili rakovinu. takze mamina z toho chytila trochu paniku, tak ma zlanarila, aby sme si na to davali pozor.

Adamcova

Čo sa tyká znamienok a bradavíc atd. tak jednoduchšie to odstraniť a hotovo. Načo ta demagogiá - objedajte sa na vyšetrenie sem doktorpro.sk a zabudnite na to že vás to trapi

Milo210

co obnasa taka kontrola? tipujem teda, ze to sa treba asi objednat dopredu, ze nepride len tak na hotovu vec. ako dlho to trva to vysetrenie, nevies? ze kolko casu si na to treba vyhradit.

llnzzda

to by som si asi netrúfla len tak si niečo dávať na znamienka. mamina chodieva pravidelne na také kontroly znamienok zakaždým koncom zimy, začiatkom jari.