Znamienka

sachovanka

To ozaj? To som nevedela, ze aj sukromne kliniky preplacaju zakroky. Ale tak dobre vediet. Potom vlastne pripada do uvahy aj viacero moznosti, kam ist k lekarovi.

ladimed

niektore poistovne preplacaju aj niektore zakroky, ktore ti robia na sukromnej klinike. to uz nie je ako kedysi, ze si si vsetko sama musela hradit.

lobata

To tym padom aj za to nieco platis, ked hovoris, ze chodis na sukromnu kliniku? Neviem ani ako to funguje v takychto instituciach, ze ci aj poistovne nieco vlastne preplacaju potom.

hindrina

vieš čo, ja som si tiež už tak nejak zvykla, že radšej idem aj na súkromnú kliniku ako sa ťahať celé dni po doktoroch. neviem, či som nejak sfajnovela, alebo som si len začala viacej vážiť svoj čas a aj svoje zdravie. lebo čo si budeme hovoriť, predsa len sa človeku dostane inej - lepšej starostlivosti takto.

Marion25

Čítala som o čom sa tu bavíte a môžem ti povedať, že u nich sa dá spoľahnúť na to objednávanie. Bola som u nich síce ohľadom niečoho iného, nie so znamienkami. Ale tiež som sa samozrejme objednala najskôr a akože aj celkom rýchlo, tuším nejak o dva týždne som dostala termín. Bola som na takom kozmetickom zákroku a to sa mi nestalo ešte, že kozmetička by ma bola takto rýchlo objednala a nie to ešte takto klinika.

Ninuliatko

bodaj by to takto bolo vsade. lebo niekde mi to pride tak, ze len zoberu peniaze za objednanie na nejaky cas a to je tak cele, aj tak potom treba cakat do radu. za to ma tato klinika uz teraz u mna velke plus.

mihalik12

eskii samozrejme, že treba, ale v pohodičke sa objednáš na nejaký termín a čas a vtedy ťa aj zoberú, žiadne čakanie v čakárni alebo čo. tam to odsýpa a sa mi páči, že tie termíny ozaj dodržiavajú. už je na tebe, či sa objednáš mailom alebo telefonicky, ale telefonicky to máš asi šikovnejšie, že sa rovno dohodnete na termíne, čo ti bude vyhovovať a čo bude voľný.

Tamarka_154

Raz som takéto niečo absolvovala a ja som sa objednávala dopredu. To mi príde také vyšetrenie, že to by ťa asi ani nevzali, keby len tak prídeš, že máš záujem. To sa dohaduje dopredu, aby aj oni si to vedeli časovo rozvrhnúť, lebo tak netrvá to päť minút.

mihalik12

tak ti poviem, lepšie keď sa k tomu dokopeš, budeš aspoň mať s tým pokoj. alebo si choď dať tie znamienka minimálne skontrolovať. chodievam takto síce nie moc pravidelne, ale tak raz za dva roky cca to vychádza, že idem do spinnu na kliniku si to dať skontrolovať. aj mi na základe toho vyšetrenia potom už odstraňovali pár znamienok.