Znamienka

duska223

vsak to su take rychle zakroky toto, ze prides jeden den, vybavia ta a ides domov, to neostavas ani na pozorovanie ani nic. len ti daju kontrolu alebo ti povedia, aby si prisiel, keby nebolo nieco v poriadku.

Milo210

Tamarka_154 to som ani nevedel, ze je tolkoto moznosti, ako to vedia lekari riesit. ja som bol zvyknuty na to, ze sa len chirurgicky odstranuju. ale toto budu isto aj take, ze pohodlnejsie a rychlejsie metody.

lieskovcek

Môžem ti poradiť Spinn kliniku, ja som tam bola síce skrz niečo iné, ale veľmi sa mi páči, ako to u nich funguje. Hlavne to, že keď si objednaná na nejaký čas, tak ťa proste vtedy aj vezmú a vybavia. Že to nie je ako niekde inde, že to objednanie ani nemá nejaký zmysel. A všetko je tam také pekné moderné :)

martina.d

ahojte, vedeli by ste mi poradiť nejakú konkrétnu kliniku alebo aj kľudne viacero, s ktorými máte dobré skúsenosti ohľadne tých znamienok? partner chodil teraz na rehabilitácie s chrbátom a odporučila mu lekárka, aby si išiel dať skontrolovať znamienka, že nie všetky sa jej zdajú byť ok.

vilka214

Teraz je na to inak taky vhodny cas, dat si skontrolovat tie znamienka. Ze aj keby bolo treba nejake odstranit, tak cez zimu je to isto lepsie ako v lete si myslim.

Tamarka_154

Áno, dá sa kadejak, to všetko záleží od toho, že aké je to znamienko, lebo tak ich je viacero druhov, to ja rozoznať nejak neviem, ale vysvetľovali mi to, že aj podľa toho sa určuje metóda, aká sa použije pri odstraňovaní. Viem, že aj veľkosť, tvar, či je to taký ako výrastok to znamienko alebo je len tak ako keby na koži.

samithia

este aj laserom sa daju ostranovat nie? akoze ja som bola len na takom odstraneni, ze mi ich vyrezavali. ale tak to bolo roky dozadu, este ked som bola mala a stale som si to chytala a mamina sa bala, aby som si ich neodtrhla.

llnzzda

veď jasné, že áno. keby ti boli aj niečo nebodaj zistili, že niektoré znamienka je lepšie odstrániť, tak ťa vedia aj rovno objednať :) ja som napríklad ani nevedela, že je viacero spôsobov, ako sa to dá, som si myslela, že sa to zakaždým len vyrezáva. ale kde to ja žijem, sú aj iné metódy :)

Milo210

tak by to malo byt, ze u kazdeho je to zdravie na prvom mieste. ale tak doba je aka je a vela ludi pozera aj na peniaze, to je jasne. ale ja som si napriklad tiez zvykol hladat a skusat, ked ide o lekarov alebo hoc aj ze "len" o taketo vysetrenie. stoji to za to.

violoncistka

zalezi ako co a ako z ktorej kliniky sukromnej. ale tak dolezitejsie ako to, ci mi preplatia nejaky zdravotnicky ukon, je to, aby mi to k niecomu bolo. chodievam si davat skontrolovat znamienka pre moj pocit, pre moje zdravie, aby som vedela, ze som v poriadku a nic mi nehrozi.