Znamienka

Shubi

Ja mám takéto na hlave už strašne dlho a vadí to najmä keď sa strihá strojčekom na vlasy. To treba opatrne aby sa nezachytilo. Ale tiež som už rozmýšľal nad odstránením ale nikdy sa k tomu nedokopem.

peterkova_klar

Viem to aj ja nejak sama rozlíšiť, že ktoré znamienka môžu byť nebezpečné? Či sú na to nejaké kritéria alebo také niečo. Rada by som tiež absolvovala takéto vyšetrenie, len sa obávam toho, že by som dlho čakala, tak kým príde na rad môj termín, aspoň predbežne nejaký verdikt.

violoncistka

to je aj dost take nebezpecne miesto, aj ked sa ceses alebo strihas, tak aby sa o tie znamienka nezavadilo nahodou. to si treba dat minimalne ist dat skontrolovat, ci to nie su take nebezpecne znamienka.

dratha87

keby sa zistilo, ze su niektore znamienka nie dobre, ze ich treba odstranit alebo nieco, tak to sa potom hned aj dohodne na dalsom postupe, ze co sa bude diat? a robia to tiez oni, ci to uz niekam inam sa treba objednat?

llnzzda

ale nieeee, to vôbec, na tom nemá byť čo bolestivé. ono v podstate sa ťa nikto a nič ani nedotýka :) ak máš podozrenie, že nie je niečo v poriadku, tak by som na tvojom mieste neváhala a nečakala objednala sa na niečo takéto.

vilka214

Bola som len raz na takejto kontrole, lebo som mala viacero znamienok, co bolo treba odstranit, co doktorka spozorovala len tak, ked som bola na prehliadke. Ale ze pre istotu ma posle aj na taketo vysetrenie, aby sme mali istotu, ze sme sa zbavili vsetkych riskantnych. A nebolo to bolestive ani neprijemne :)

Gaspura

Čiže ono to nie je nejak bolestivé, áno? Lebo to ja som taký strachopud a pokiaľ má niečo bolieť, tak sa tomu radšej vyhýbam, aj keď viem, že to môže byť užitočné a nápomocné.

llnzzda

mamina toto napríklad vôbec nerieši, ona je rada, že ju ocheckujú, či je v poriadku :) to bolo asi skôr tak všeobecne mierený príspevok :)

anezkagub

Keď hovoríš o tej súkromnej klinike, tak mne sa už stalo, že mi poisťovňa preplatila aj zákrok od súkromného zubára. Takže ono sa dá aj toto ;)