Ester C - najlepšia forma vítamínu C?

Defcon

BJ, myslis, ze vseobecna lekarka , navyse mladucke ziena, ma nejake brutalne skusenosti ? Ona to jednoducho predava, takisto ako predavac v elektre ti poradi televizor znacky tiangtong kvoli tomu ,ze ma z tej znacky vyssie provizie ako zo samsungu.
Nie som zastancom mega davok cohokolvek ak k tomu nie su naozajstne dovody podlozene niecim viac ako len vlastny laicky nazor podporeny peknou doktorkou.
Nazory typu linus pauling a podobne : kedy to vlastne hviezdil ? Pred 50 rokmi ? Odvtedy sa vela zmenilo v nasom stravovani a nasej zivotosprave. Nieco k lepsiemu, nieco k horsiemu. Teraz jeho studie nemaju ziadnu cenu, len ako odrazovy mostik k inym objavom a studiam.

BJ_2

Vysokymi davkami vitaminu C liecilo mnoho kalibrov, ako Linus Pauling, odtial to potom prevzali ostatni. Tie vysledky mali dobre. Samozrejme, nad 2 gramy treba uz vediet co a ako, v zasade musis suplmenetovat este dalsie veci k tomu, ked chces uzivat tie vysoke davky.

Vseobecna doktorka ma na rozdiel od teba skusenosti, a to na mnoho pripradoch, takze moze vidiet, ze to funguje.

Defcon

Bj, ked v tom clanku kliknes na odkaz na ten celosvetovy kongres, dostanes sa na stranku vyrobcu toho preparatu......zaujimave citanie, kolko ma neziaducich ucinkov, ako napr, akutne zlyhanie obliciek, tvorbu kamenov......brrrrr, dakujem. Znicit si zdravie dokazem aj bez toho. -))) no nic, prasim na lietadlo, cs

Defcon

Zas nejaky dementny clanok o vitamine c, ktory vyprodukoval jeho predajca. Vidis peknu doktorku a hned je to pravda. Precitaj si jej stranku.... uplne obycajna vseobecna doktorka. Kde tu criepky lepsej .....
Ziadne publikovanie, ziadny nadstandard. Predava vitamin c, tak ho propaguje. Keby predavala konsky hnoj, tak ho bude tiez propagovat.

BJ_2

Defcon, nieco pre teba:
www.zdravie.sk

Branie vitaminu C teda prenechavas pre "tych hlupakov". Vsetko nad 2 gramy skodi a budes volat policiu na nas. A na Adrianu Simkovu fizlov tiez zavolas, hej? Kedze ona pouziva 7,5 gramu. :)

jajaa

Flatt .....vies da sa diskutovat aj samodiskutovat vo svojej teme....
a vkladaju sa tu rozne poznatky aj nepoznatky hoc aj formou naivity a kritiky, len aby sa splnil ucel.

jajaa

si sa poponahlal......
akurát Cliattsi 9.1.2018 príspevok vlozeny 20:42
a Defcon 9.1.2018 príspevok vlozeny 20:49

rozdiel 7 minut -ste sa dohodli?