Asexualita ?

Príspevok v téme: Asexualita ?
nepotrebujemto

Dobrý večer.
Keď som do niekoho zamilovaná (vždy tajne), tak ma aj sexuálne priťahuje, vzrušuje.
No nikdy som nemala sex a nikdy som si nerobila "dobre". Ani teraz to nerobím a nejak mi to nechýba.

Znamená to že som asexuálka ? Je tu niekto taký, kto nemá sexuálny život ani nemasturbuje ?

Pag

A ak ti niekto povie: ale však Ty nemôžeš mať čas, však Ty robíš to a hento a tamto a semto. A Ty im len povieš: len sa nebojte a nestarajte o mňa, ja si ten čas nájdem. Ja Ťa nájdem, ja sa raz nájdem. Haló? Kde som?

Pag

Ako sa hovorí, priznanie je poľahčujúca okolnosť. Nejako sa k tomu musíš prepracovať, keď niečo chceš dosiahnuť. Každý máme iné ciele, ako sa hovorí: karma je zdarma a tá raz každého dobehne, ale čo mňa je osobne po tom, že?:-) Ja osobne by som chcel ešte jeden titul získať, ale isto sa mi to nikdy nepodarí, žiaľ, nie, žiaľ, nie, toho som si plne vedomý, aj keby som vedel, neviem čo. Proste nie. Ono, áno, treba si niekedy uznať aj prehru, ono to nie je ľahké:-) Problém je v tom, že neviem, prečo ma to tak štve:-) Život nie je len smutný, môže byť aj veselý, len s tým titulom asiK najskôr nič nespravím. Do kelu, do frasa, zum verfluchten, verdammten, schrecklichen Teufel. Tak na!!!

Pipinanana

Debilzbytocny :D - sam si tak hovoris, nie ja, aby bolo jasno. Nic fanaticke tu nikto nepisal, ale "rob si co len chces a fanatikov s inym nazorom si nevsimaj" nie je vyzrety nazor. Nie sme tu vecne, ani ty, takyto "sebavedomy". Bez zopar dobrych pravidiel je to svojvola, ale nie sloboda. Sloboda ich zopar predsa zahrna, iba hlupaci ich ignoruju a tak aj dopadnu. Kto sa ruti 150km/h kde je 80-tka sa asi nepozdava vsetkym.. Kto nerespektuje nic okrem svojvole, raz tiez spozna pravdu o sebe, lebo dopadne tak, ze bude musiet, ako ten samovrah cci vrah na aute.

Pipinanana

Ehmo, akesi cudzie paranoje o manipulatorstve postavene na wikipedii ja neriesim. S tym sa radsej obratte na pani JL :) , ktora verim, ze podla vas nemanipuluje :D :D :D . Dakujem naozaj za reakciu pani JL, velmi ma zaujima odkial cerpate tieto svoje nazory. Wikipedia to Ehmo isto nebude... ;)

DebilZbytocny

Je to ako s cigaretami. Ak si nikdy nefajčila tak je jasné že ti to nechyba. No pravidelnému fajciarovi fajcenie chybať bude.
Je načase to skusit a uvidíš že sa ti to zapáči. Nieje to nič zlé a nikomu tým neublizuješ. Riaď sa heslom "rob si čo chceš pokial tým neubližuješ sebe a ostatným" a zabudni na fanatickych krestanov ktori sa neriadia sebou ale tým čo káže ich viera

Ehmo

Pipinana, vnucujes svoju vieru tvrdenim ,ze bj-2 obhajujuci krestanske nazory ma spravne nazory a podobne, teda manipulujes nekrestanov do pozicie ludi s nespravnymi nazormi. Tym priamo splnas definicie manipulatorstva podla wikipedie. Usilujes sa svoje nazory prezentovat ako nejake vseobecne platne nazory. Si uplne normalna manipulatorka. Nic viac a nic menej. Na vasich skoleniach by ste mali ist dopredu, aby ste neboli az tak priehladni. Takto nejako zacala inkvizicia. My sme ti spravni a ostatni maju nespravne nazory. Bod dva bude bicovanie a upalovanie ,ci ste pokrocili dalej ?

Jana Lukacova

Pipinanana: to je v poriadku, že ma neuznávate, nikde to od Vás ani nežiadam...ale inak ste sa trafila ;)

Pipinanana

Nevnucujem nikomu vieru. Vsetci sme slobodni. Pisem, ze sa mi nepacia nazory pani, ktora sa tu na nieco hra, mnohym bludiacim sa jej reci zdaju chytre, ale podla mna su to omyly. Respektujem a dakujem za tvoj nazor, maj uplne slobodne vlastny, ja nikoho nemanipulujem. Nevyzadujem od nikoho rovnaky. Vyjadrujem svoj, to je velky rozdiel. Kazdy clovek ma svedomie, nie kazdy ho ale pocuva. Niekto pocuva to co "jedna pani povedala", niekto zasa len sam seba, a ja iba nesuhlasim s tym, co sa mi nezda spravne. Neviem kde v tom je vnucovanie a manipulovanie. Pani tu kladie dorazy na spravnost jej nazorov, akoby bola nejaka vedma a nic ine. Neuznavam ju, to je cele.

Ehmo

Pipinana, zialbohu ,Ty si ta co vnucuje a manipuluje....
Pises o bj, ze ma spravne nazory, ked obhajuje krestanstvo a pises ze ma spravne nazory. Tym sa snazis manipulovat a vnucovat ostatnym mienku, ze krestania su nejaki nadludia so spravnymi nazormi. Ee, odmietam to a odmietam Teba.

Pipinanana

Kto sa nevie ovladat je slaboch, to je takisto vseobecne zname. A teda podla mna by nemal poucovat a zvadzat ludi na zaklade akejsi pochybnej www a zarobkovej cinnosti predstieranim, ze je kapacita a ma jedine spravne riesenie na vsetko. To nema nic docinenia s vierou ci nevierou, zbytocne na nu utocis.