Asexualita ?

Príspevok v téme: Asexualita ?
nepotrebujemto

Dobrý večer.
Keď som do niekoho zamilovaná (vždy tajne), tak ma aj sexuálne priťahuje, vzrušuje.
No nikdy som nemala sex a nikdy som si nerobila "dobre". Ani teraz to nerobím a nejak mi to nechýba.

Znamená to že som asexuálka ? Je tu niekto taký, kto nemá sexuálny život ani nemasturbuje ?

Alkaaa

BJ to odkial si na to prisiel, ze 99 percent zien si to nerobilo??? Ako mozes nieco taketo napisat? Ludia boli vzdy sexualne bytosti...

Jana Lukacova

nepotrebujemto: je to naozaj tak, že Vám to nechýba alebo skôr sa bojíte toho, čo by sa s Vami dialo, ak by ste začala masturbovať? čo by s Vami robilo vzrušenie, ktoré pociťujete, ak by ste sa prestala kontrolovať (?)....ak je to tá druhá možnosť, tak potom, tým, že v sebe potláčate túžbu (chtíč) si "ubližujete"...je to veľmi potrebná emócia (ktorá sa z nás "dostáva" orgazmom), jej prejavenie v nás rozprúdi energiu, upokojí nás a revitalizuje naše telo, preto orgazmus majú ľudia tak radi :)

BJ_2

si uplne normalna, nieje to asexualita, len niesi posadnuta sexom, ako vacsina mladych teraz. Normalne to nerob nadalej.

Len na margo-stale je to 60% veriacich, ti to nerobia, ani nebudu robit, ani ich deti.
za socializmu to zeny tiez nerobili, maloktora

a pred vojnou (to su nase babicky, a prababicky) - 99% zien to nerobilo, a pohoda. Zamilovat sa vedeli, mali manzelstva, rodiny,rodinny zivot, a deti. Nedaj sa pomylit touto posahanou, sexom posadnutou generaciou, nemusis to robit a si uplne v poriadku (niesi asexualna).

nicollette12

Tak vek cislom na to mozes mat, ale niektori ludia su v 20 rokoch rozumovo niekde inde....co ja u teba nemozem posudit kedze ta nepoznam

nicollette12

Defcon - ja tiez poznam asexualku, ma 28 a nikdy nic s nikym nemala lebo nechce, proste ju nikto nepritahuje a sex jej nic nehovori, nema rada dotyky ani nic-sama sa mi k tomu priznala... to je podla mna asexualny clovek, pretoze nema potrebu mat partnera a nema potrebu intimneho kontaktu s nejakym clovekom ci uz zenou alebo muzom....tvoja priatelka asi asexualna moc nebola...

Defcon

Nicolette, mylis sa. Aj asexuali sa delia na heterosexualnych, bisexualnych a este vsetky tie bezne kategorie. Niektori nemaju radi ziadne eroticke aktivity, ini maju radi vsetko to, co predchadza sexu u normalnych ludi....... kazdy clovek ma ine predstavy. Ludska sexualita je neuveritelne roznoroda, neda sa povedat, ze asexuala nepritahuje eroticky ziadny iny clovek. Len sexualne nepocituje potrebu styku, ale dotyky, nehu, predohru a ine eroticke aktivity moze mat rad. Chodil som s asexuwlkou, takze pisem z vlastnej skusenosti.

nicollette12

Asi nemas este na to vek preto na to nemyslis, ze by si to robila.... :) a asexual znamena, ze sa mu nepacia ani muzi ani zeny a ani ho nevzrusuju, co je u teba inak takze asexual niesi