Asexualita ?

Príspevok v téme: Asexualita ?
nepotrebujemto

Dobrý večer.
Keď som do niekoho zamilovaná (vždy tajne), tak ma aj sexuálne priťahuje, vzrušuje.
No nikdy som nemala sex a nikdy som si nerobila "dobre". Ani teraz to nerobím a nejak mi to nechýba.

Znamená to že som asexuálka ? Je tu niekto taký, kto nemá sexuálny život ani nemasturbuje ?

Alkaaa

Podla mna je divne, ze si nikdy nemasturbovala je to normalna, prirodzena vec, ludia s tym zacinaju uz v mladom veku...jasne, ze ti nechyba nieco co si nikdy nerobila. Musis objavit svoje telo, nic neciste to nie preboha ziveho...

Filip TT

nepotrebujemto - veď vieš, že ľudia súdia podľa seba. Tí, čo masturbujú získajú rýchlo na tom závislosť - s tým sa už nedá tak ľahko prestať. Oni si ale neuvedomujú, že už majú závislosť, ale si myslia, že to tak každého "príroda núti". Preto ani neveria, že to tak niekto nerobí.

Defcon

Blizsie info : www.asexual.cz
Byt asexualom je trochu mimo chapanie . Moze ta niekto sexualne pritahovat a pritom mozes byt asexualkou. Je to fakt zvlastne, ale co na tomto svete nie je zvlastne aspon z nejakeho uhla pohladu.

nepotrebujemto

Tak dobre, ďakujem. Ale zas nechápem to, že keď ľudia nemajú sexuálny život a nerobia si "dobre", tak iní hovoria, že je to klamstvo. Akože čo je na tom ? To akože každý, kto nemá sexuálny život, tak masturbuje a považuje sa to za samozrejmosť hej ? Až tak veľkú, že iných nazýva klamármi.