TRÁVENIE

Príspevok v téme: TRÁVENIE
sunnyball13

...ahojte...rád by som sa poradil...starám sa o staršieho človeka a zle mu trávi...dávam to za vinu že mu praskol vred pred rokom a mal operáciu....sťažuje sa že mu už strava ide zo žalúdka...preto nechce jesť....ale sa aj nakoniec naje...ale nenaberá kilá..akoby tie živiny nešli tam kde majú....máte nejakú radu?...stolicu má tvrdú ako plastelína...čo by mal viac jesť, prípadne užívať?..teraz som skúšal psýlium čo je fajn vec len , dostať to do neho je problém....a chcem skúsiť zelený jačmeň..to som ja užíval a je to dobrá vec...čo myslíte?

sunnyball13

...ďakujem tomáš za odpoveď,,,,uvítam ešte nejakú radu....jedná sa o mamu....je to veľký problém...stále sa sťažuje , že má plný žalúdok....naje sa normálne čo jej dám...ale proste nechodí na záchod...a ked už ide raz za týždeň je to veľmi tvrdé ako plastelína...čo s tým?...potrebujem aby cez vianoce jedla priberala lebo je chudá a zároveň chodila na WC...

Tomas12345

Ide mu strava zo zaludka? Akoze kam zo zaludka? Bol uz dotycny na gastro vysetreniach? No poradit by som mozno poradil jest probiotika ale dake kvalitne, a jest castejsie ale v mensich davkach a pomalsie .