Extrémne bolestivá menštruácia

Príspevok v téme: Extrémne bolestivá menštruácia
nafu

Mám 17 rokov a mávam veľmi silné bolesti pri menštruácii. Väčšinou mávam aj hnačky a bolia ma kríže. Lenže tento krát toho už bolo viac. Menzes som dostala pred spaním ale potom som išla radšej hned spať ešte skôr než začali tie bolesti a nad ránom som sa zobudila na tie ukrutné bolesti a zase som mala hnačku. Lenže zrazu sa k tomu pridala aj nevoľnosť a začala som byť taká malátna. Nevládala som ani vyjsť hore po schodoch do izby, tak som si ľahla do obývačky na gauč. Začalo sa mi ťažko dýchať a začalo mi strašne hučať v hlave a na chvíľu som ako keby stratila sluch. Hrozne som sa bála. Chcela som kričať na mamu, ale ani to som nevládala a už som si myslela že bude môj koniec. Bolo to hrozné. Viem že to možno preháňam, ale nikdy sa mi toto ešte nestalo. Stalo, alebo stáva sa to ak vám. Môže to byť nebezpečné?

jakiska

aha, takze je bez receptu. a uzivas ho po celu dobu mestruacie? ci ked odozneju bolesti uz nie? nevies ci nie je nahodou tazky na zaludok ? lebo niekedy mam s liekmi od bolesti celkom problem

mamita1

jakiska pýtala som sa na tento liek v lekárni, lebo tiež mi ho jedna baba poradila, že je dobrý pri menzese, keď sa objavia či už bolesti hlavy alebo podbruška a že nie je na trhu dlho, ale že veľa ľudí si ho chváli, tak som si ho kúpila aj ja, lebo teda trápenie, ktoré mi moje mesiačiky prinášajú to je celé zle

jakiska

co si my zienky musim pri mestruacii vytrpiet. boh vedel, preco ju nemavaju muzi :) prosim ta beries ho ako uz ked mas bolesti, alebo nejake dni pred mestruaciou. este som sa s tymto lekom nestretla

Darinik

cicilka nedá sa, keď to príde tak už jedine od bolesti si niečo dať, mne pomáha poslednú dobu tento liek, posielam ti fotku :)
dlhší čas som proste vydržala, nechcela som si nič dávať, ale veď načo sa zbytočne trápiť?

cicilka

mjanik myslis, ze toto pomoze v akom zmysle? akoze ked uz bolesti pridu alebo ako? lebo ja pochybujem, ze tomu by sa nejako dalo predist :O

romkita

to mas este horsie potom ako ja, myslela som, ze raz za mesiac ked problemy pridu, ze uz to je dost, neviem si na to nejako zvyknut, stotoznit sa s tym, ze proste takto to prezivam, ale ty teda to mas este horsie :( to u teba takto uz dlho trva?

Chrisiana

julisa veď to je to, že si neviem poradiť, neviem čo robiť aby dobre bolo, lebo teda u mňa to nie je len že raz za mesiac, že keď mesiačiky čakám, ale u mňa je to proste bárskedy :/

sasimka

aj krize? tie mna boleli, ked som tehotna ostala, myslela som si tiez, ze menstruacia ide, ze uz je cas a ta praveze nechodila, ale krize mi isli pomaly odpadnut :D :D

lilinida

...julisa len tak fungovat sa neda. Viem to podla seba, ale teda od bolesti Cetalgen je fajn. Ucinkuje rychlo a pomoze ti tak ze budes aspon normalne fungovat, ze budes musiet lezat niekde na gauci s bolestami a to je podla mna fajn. Akoze menzes sam o sebe nie je nic prijemne, ale bez bolesti je to zvladnutelnejsie ;)