10kg za 10 dni

karolinka:)

prepacte ale to co je za hovadinu ze 10 dni 10 kg dole ? a aj keby tak viete co to je na organizmus aka zataz ? mne trvalo 10 mesiacov kym som schudla 14 kg.. a ziadne 90 dnove a blbosti kazde 2 hodky jest len malo nie moc vela posledne jedlo o 17 a kazdy den pohyb u mna to bol stsc. bicykel tak 15-20 min denne postupne som si pridavala a 14 kg dole...

hello

prosim poradte mi!ja mam celkom v poho postavu teda zadok a prsia su v pohode ale ja priberam len na brucho a sa bojim ze ked zacnem chudnut tak zase len z prs a zo zadku,a brucho nic...fakt mam hroznu pneumatiku.nevie niekto poradit nejake cviky alebo nieco pricom sa odburava tuk len z brucha a z pasu???????

arester

to kopa nestastia : 90 dňová bez prehreškov + začni cvičiť aspoň 45 min denne a za 3 mesiace si tam kde chceš byť.

chcemschudnut

cawte, mam mensie zdravotne problemy a doktorka mi kvoli klbom odporucila schudnut...... a je by som velmi rada schudla, ale neviem ako na to nejakym poriadnym sposobom........ ak niekto pozne spolahlivy sposob ako schudnut za kratsi cas, nech mi to posle na julia@post.sk

gina1

Vanessa je mi luto ale nemas sancu aby si toto dokazala, pokial si zdrava. A ak mam byt uprimna nieco take by som za svet ani neskusala, vaz si svoje zdravie a vsad na dlhodobe chudnutie!