Meskanie menstruacie

ja som

Chcem sa spytat ze mala som naposledy menstruaciu 1.jula meska mi uz cca 5 dni mala som pohlavny styk ale som si ista ze niesom tehotna moze to byt aj z toho ze som bola 12 dni na dovolenke a teraz som este k tomu aj trochu nachladena?Dakujem za odpovede:-*:(

lalalka

ala294, kup si v lekarni alebo drogerii caj s alchemilky .. rastie u nas a tak na rozdiel od wild yam stoji len okolo 1 eura ... treba pit 2 salky denne ak uz ocakavas menzes a do par dni by mal zaucinkovat .. ak nepojde, az potom skusaj drahe a komplikovane alternativy ..

alzbee

zufala:( v letaku sa pise, ze zvycajne sa krvacanie dostavi do 2-3dni, cize to nie je pravidlom...beries ju uz dlho? lebo az nie, tak v prvych troch mesiacoch moze dojst k takymto vykyvom. Az si ich brala poctivo, az si pocas ich uzivania nezvracala, ci nemala do 3-4hodin od uzitia hnacku, tak sa tehotenstva nemusis podla mna bat. A rizikom je uzivanie antibiotik-vtedy moze dojst aj k pocatiu pocas brania HAK, lebo ju oslabuju...

zufala :(

Dobry den! Vedel by mi tu niekto poradit prosim??? Beriem HA a po jej vysadeni som mala dostat menstruaciu do 2-3 dni. Lenze menstruaciu som vôbec nedostala a uz presli 4dni.Posledny pohlavny styk som mala pred tyzdnom. Dakujem za poradenie.

ala294

mirka 23

to by som bola rada, keby si mi mohla dat ten kontakt.. ale skúsim to mrknut aj na nete...a maš to odskúšané, tebe to pomohlo??

mirka 23

Nie, v lekárni nezoženie zdraviu neškodné veci :) Toto dostať cez net, ale jedno balenie s poštovným vyšlo až 30 eur, ale jedna kočka mi to zohnala o dosť lacnejšie (skoro o polovicu). Je to balenie na 2 mesiace. Ak chceš, tak ti dam kontakt.
Inak ja to mam z USA, takže to mam o dosť lacnejšie, ale kupovala som toho vela.

ala294

ďakujem za rady, vyskúšam a uvidím! a pre bože: nie nie som anorektička, v nemocnici som bola po chrípke, lebo som schudla a kedže som mala od prírody rychle spalovanie po mame :D tak som po tej chrípke vyzerala dosť biedne a ,,vyšetrovali", prečo som celkovo taká chudá a nezistili celkom nič okrem toho rychleho spalovania... odvtedy som ale pribrala a už mám úplne normálnu váhu! Depku som mala z toho, že pri pobyte v nemocnici ked zistili, že mi mešká menzes, tak ma poslali na gyndu, bol to prvykrat, vobec som nevedela ako to tam chodí a povedali mi to par minut predtym, tak som zostala trošku v šoku...

bože

supli ta do nemocnice, ze si mala chripku? a z toho si potom mala styri mesiace depky? ja ti vobec nerozumiem... n si nahodou anorekticka?