Meskanie menstruacie

aluska1

bambuliatko urob si test

prerusovana suloz neznamena, ze nemozes byt tehotna, niekedy chlap ejakuluje aj skor a ani o tom nevie, neciti to

a co uz ked si taka hlupa tak si pykaj za svoje ciny

bambuliatko3

ahojte..mam 16 rokov a s priatelom som zacala s pohlavnym stykom len v januari..stale si davame pozor,vzdy ked pride na to tak ho vytiahne vonku a tak vjem,ze by som nemala byt tehotna..no menstruacia mi meska uz tyzden aj 4 dni a som v neustalom strese preco..zvikne mi to stale mesakat tyzden ale takto este nikdy..tehotna by som nemala byt ale test som si nerobila.mam vsetky priznaky menstruacie ale stale nic..poradte mi prosim co mam robit?:(

janiiiicek08

Cawko .. mohol by mi niekto poradit.. s priatelkom sme mali chraneny poh. styk. a som si isty ze to co malo ostalo v ochrane (resp dufam).. lebo este sa mi nestalo zeby praskol a teraz nevem ci ak by praskol tak by tam nebolo nic (v ochrane)..a teraz priatelke uz meska ciklus necely tyzden .. co nezvykne ale je pravda ze je teraz chora.... tak nevem mam sa \\\"stresovat\\\"?.. alebo to moze byt aj s niecoho ineho..

isabella

tym takmer som chcela povedat, ze ziadna antikoncepcia nie je 100% iba sexualna abstinencia...
ale z mojho pohladu by si teraz mohla byt tehotna asi len zazrakom... to by sa snad nejaka jedna spermia musela najst co ma nadpozemske schopnosti aby ta oplodnila este k tomu, ked pravdepodobne nemas ani ovulaciu, lebo ta trva tak cca 12 hodin pocas jedneho cyklu...
my sa s priatelom snazime o babo druhy mesiac a zatial nic, tak nestresuj, naozaj nie je take jednoduche otehotniet ako si myslis...

aluska

a co tak ist ku gynekologovi a on ti povie, ci si alebo nie si tehtona

jezis praskla ale sa neurobil
ako ked mi neveris tak sa nevypytuj..naco t budem prehovarat ked mi ani tak neveris, rob si co chces

pomooc

aluska,lenze ked sa to stalo druhy krat tak ochrana praskla...a je pravda ze teraz kvoly skole prezivam dost stresova obdobie...ale predsa vela ludi otehotnie ...ved sa vravi ze prezervativi nie su 100%-tne

aluska

pomooc lebo nemas byt z coho tehotna moja...pokym sa neurobil a predtym si mala chraneny sex tak co chces?to neni take lahke otehotniet jak si tu azda ubertiacka mysli...kolko ludi sa snazi mat babo aj rok aj viac a nemaju..malokomu sa to podari hnd na prvy krat..tak prestan stresovat ked nemas byt z coho tehotna...necuduj sa ze nemas kramy ked sa stresujes