Meskanie menstruacie

pomooc

pomozte mi surne prosim...pred dvoma tyzdnami som mala chraneny sex...a o 4 dni na to som mala dostat krami...vzdy ich mam pravidelne po 21 dnoch...cize dnes mi uz meskaju 4 den a vcera som mala znova sex chraneny..ale kondom nam pukol ale partner nebol ani pred vyvrcholenim...a vravi sa ze v muzkom vytoku je minimum spermii..pomozte mi prosim...je mozne ze som tehotna?vopred dakujem

aluska

marrie chod k lekarovi lebo to bude asi nejaky zapal...a na zapaly su lieky len na predpis...neznic si zdravie svojou nezodpovednostou...a ed mas aj boelsti a meska ti menzes...no neviem...

marrie

Dobrý den, chcela som sa spýtat...mešká mi menštruácia už 10 dní....tehotenstvo to nebude...mám šedý výtok a bolesti v pravom podbrušku...Prosím poradte mi čo si mám kúpit ďakujem !

liluska99

ahojte mam takyto problem...brala som uz asi rok a pol HAK a tento mesiac som ju vysadila.Menstruaciu som mala dostat pred 8mimi dnami(ak by som normalne pokracovala v brani liekov, ale podla posledneho dna menstruacie meskaju 4 dni).Nechraneny pohl.styk som nemala, iba raz na par minut. Ziadne typicke bolesti podbruska nemam ani prsia ma nebola, skusala som uz cervene vino aj horuci kupel...prosim o nejaku radu skusenejsej:):)

andi30

ahoj alzbee dakujem za radu. Pojdem ku gynekologovi. Mam uz jedno dieta 4 roky a dalsie s manzelom nechceme. Dufam, ze niesom tehotna, ked mi vysli 4 negativne testy.Posledny som si robila vcera. Drzte mi palce.

alzbee

Ahoj andi30...neber to prosim v zlom, ale naco preboha cakas? preco nejdes ku gynekologovi, ked ti uz dva tyzdne meska menzes a to popri brati HAK? pekne este tento tyzden tam zbehni. Drzim palce:)

andi30

Ahojte mam problem 2 tyzde mi meska menstruacia, pravidelne beriem Hak, mam bolesti v podbrusku a na pravej strane prsia nemam zvatsene.Robila som si 4 tehotenske testy boli vsetky inej znacky a vsetky boli negativne. Druhy problem je ten, ze ma trapia caste mykozy. Mozu mykozy a prechladnutie sposobit meskanie menstruacie. Dakujem za radu.

fluffy

ahojte, uz dlhodobo beriem HAK,no minuly mesiac som tabletky vynechala(nemala som sex).ocakavala som,ze sa mi cyklus asi trochu rozhadze,no potom som sa s oneskorenim dvoch dni objavila krv, tak som sa potesila,ze som to dostala a vzala som prvu tabletku z noveho balenia.
problem je v tom,ze to bolo vsetko, cela menstruacia ak sa to tak vobec da nazvat(nebol to len vytok, mala som aj svoje klasicke pms "priznaky").v podstate len jeden den. mate s tym niekto skusenosti? mam kamaratky ktore mavali menzes dva dni, ale toto...neviem co si mam o tom mysliet...dik za kazdu reakciu

255222

Lele1 AHOJ
aj mne mešká menštruáciau už zhruba tie 4 týždne a tiež neviem prečo.
ale chystám sa ku gynekologovi aj ked som tam ešte nebola, neviem čo ma čaká.
takže niesi sama. Viem, že veľa som ti nepomohla ale aj ja budem rada za niejaké reakcie.