Meskanie menstruacie

Lele1

ahojjte plsky poradte suuuuurne!!!! meska mi menstruacia uz mesiac a ja nwm co s tym ... sex som nemala takze tym to ovplyvnene neni a ani schudnutim abo tak .. bjim sa ze mam zapal abo co ... plsky poradte ... kupel nezabera :(

EricaCat

23Martina23....Ahoj Mata, neviem ci ti uz menstruacia prisla, ale pokial nie, tak zbytocne sa nestresuj... ten posun hore-dole...moze byt sposobeny prave tym, ze si zacala pohlavne zit, cize aj tvoje podvedomie bojuje s urcitym strachom ci nie si v tom. S tym, ze mate s priatelom nechraneny styk by som nesuhlasila, lebo ta ochrana by tam v kazdom pripade mala byt, aj ked sa urcite dobre poznate, ale cert nikdy nespi a urcite by si nebola rada, keby sa ti menstruacia opozdila o 9 mesiacov :)...ten kupel ale skus... pokial ti este neprisla..mne tiez teraz meskala 3 dni, vosla som na 15 min do vane a len co som vysla, tak mi to prislo:) Neviem ci je to nahoda, alebo je to naozaj zaruceny recept ako privolat "kamosku":)...Ja zatial tolko a baby... ak vam to meska, tak ziadny stres!!! vlastne skusenosti... zbytocne si uberate roky zivota:))

23Martina23

Dobry den,mam tiez podobny problem s priatelom sme mali prvy pohlavny styk pred 3 masiacmy a od vtedy mam nepravidelnu menstruaciu,teraz mi meska 4den s priatelom sme mali nechraneny sex ale davame velky pozor a vieme aj o vytoku co maju muzi a podobne mam stale bolest podbrusku jakeby som mala dostat ale stale nic aj test tehotensky je negativny a ziadne priznaky tehotnosti pred mesiacom som mala menstruaciu skor a asi 8 dni pred tym zas neskor a 5dni no teraz vobec od kedy sme maly prvy pohlavny styk tak mi to blbne pred tym som mala pravidelne ani vino ani kupel a teraz som zacala pit alchemilkovy caj dakujem za kazdu radu.

luciaaaaaaaa

mám velmi ale veelmi slabu a menstruaciu..trva asi len 2 dni...doteraz som taku este nikdy nemala ..myslite ze to je tym ze som schudla??? plss poradte

oukydouky

noidea: ved si sprav tehotensky test a budes vediet, na com si...naco sa cely mesiac stresujes? takto dostanes odpoved hned. Ale osobne si myslim, ze lieky ti mohli ovplyvnit cyklus, lebo az ste si s priatelom isty, ze vam kondom nepraskol, tak sa podla mna tehotenstva nemusis bat. Drzim palce:)

noidea

ahojte.som zufala.meska mi menstruacia uz mesiac.mala som styk ale chraneny.brala som medzi tym antibiotika a aj kopu inych liekov a este som aj menila prostredie..co mam robit?stale som viac a viac nervozna.bojim sa ze som tehotna..