Meskanie menstruacie

sandra333

majka21: ano, moze to byt kludne preto, ze si chora. Meskanie menstruacie moze ovplyvnovat viac faktorov: stres, choroba, lieky, nahla zmena hmotnosti a pod. Na znacenie menstruacie mozes skusit napr kalendar www.zienky.com - kde ti orientacne ukazuje aj plodne dni a v grafe cyklov ukazuje odchylku cyklu od "ocakavaneho cyklu" :)

majka21

Dobrý deň prosím vás poslednú menštruáciu som mala 1.1. ďalšiu som mala dostať 5.2. medzi tým som mala s priateľom pohlavný styk a praskol nám kondom spravil sa do neho ale bol si istý že to neprešlo do mňa. Už mi menštruácia mešká 8 dní robila som si aj tehotenský test a bol negatívni a ešte k tomu som aj chorá. Môže mi meškať preto že som chorá? Prosím o radu ďakujem.

Airiana

Nebudem zakladat podobnu temu, kedze je ich tu mnoho, ale mam tiez problem s meskanim menstruacie...ide o to ze mne uz meska asi 2 tyzdne..nikdy mi takto nezvykla meskat, maximalne tak 4-5 dni a inak bola vzdy presna a to takto bolo skoro 9 rokov..proste v pohode. No a uz par dni mam aj take priznaky ze by mohla prist uz, tlak v podbrusku a podobne ale stale nic :( no a nemam ani ine problemy, ziadne cudne vytoky nic, neviem si to vysvetlit, mozno prehanam a obcas sa stane ze vynecha, ale radsej sa spytam ci mal niekto nieco podobne

domca13

Dobrý deň dnes je to 5 deň čo my mešká menštruácia..mam 13 rokov a skúšala som aj teplý kúpeľ ale nepomohlo to. čo mám robiť ?

katixx22

cawte...prosim vas poradte mi ...mam 15 rokov ..pohlavny styk som este nemala..a menzes mi meska uz asi tyzden..co mam robit??pribrat som pribrala asi len 1kg ..mala som minuly tyzden nadchu ale uz je vsetko v poriadku..preco som to este nedostala??..a este mam dost silny vytok..prosim odpiste mi

jennynka

dobry den meska mi menzes uz tyzden neviem co mam robit..mam 13 rokov.. prvy mnzes som dostala ked som mala 12 rokov mala som to najskor skakavo ale potom sa to vyrovnalo ale len raz.. a teraz mi meska tyzden...nemate nejake domace recepty na vyvolanie menstruacie? tehotna urcite nie som lebo nemam ako :D

zelenaFiona

Ahojte...chcem sa poradiť..MS mi mešká už 6-ty deň, môže to byť preto, že som chorá? už asi 2 tyždne sa neviem zbaviť chrípky... a cyklus mám vždy nepravidelný...Ďakujem.

zelenaFiona

Ahojte...chcem sa poradiť..MS mi mešká už 6-ty deň, môže to byť preto, že som chorá? už asi 2 tyždne sa neviem zbaviť chrípky... a cyklus mám vždy nepravidelný...Ďakujem.