Meskanie menstruacie

blackamacka

meska mi menstruacia vyse mesiaca este som nemala pohl. styk, mam 15 moze sa este kolisat, prvu som dostala pred 2 rokmi, bojim sa ist k lekarke....poradte prosim!!!

blackamaka

meska mi menstruacia vyse mesiaca este som nemala pohl. styk, mam 15 moze sa este kolisat, prvu som dostala pred 2 rokmi, bojim sa ist k lekarke....poradte prosim!!!

Majusa65347

Dobry vecer. Chcela by som sa vas spytat ci nepoznate nejaky sposob privolanía menstruacie.. Meska mi asi mesiac kvoli tomu ze som dost schudla (snazim sa pribrat).. Bola by som rada keby ste mi nieco poradili ako by som si ju mohla privolat.. Dakujem :)

hrôza

dobry den chcem sa opytat meska my menstruacia 16dní. robila som si test ale vysiel negativny no niesom si na sto percen ist ci som ho urobila spravne :( pohlavny styk som mala red 3 mesiacmi :( pomozte my ...

LUCI56411

po roku som konečne dostala menzes dnes ho mam uz piaty den ....ja som vedela ze to pride samo a nemusim ani ku gynek. ist...som z toho taka happy:))

jajkafr

bea
nemá ak ti to mešká niekoľko dní prípadne týždňov... ak ti menštruácia mešká niekoľko mesiacov pravdepodobne ide o vážnejší problém a treba zájsť k lekárke... nie každá žena má pravidelný menštruačný cyklus... menštruácia môže meškať z viacerých príčin, tehotenstvo, stres, zmena hmotnosti, nadmerná fyzická aktivita, lieky, alebo mnoho iných ...
netreba sa zbytočne dopredu stresovať zachovaj kľud bude dobre

bea91101

dobrý deň,prosím odpíste mi.ked niekomu meška menstr.a nepojde na vyvolavačku,máto nejaký vplyv na organizmus?odpiste na bea91101@azet.sk velmi pekne dakujem

Nina18

Zazaza.
može to byť stresom,alebo si možno schudla od toho stresu a vtedy nastanu aj problémy s menštruáciou...

zazaza

Prosím môžete mi poradiť?Menš. mi skoro mešká 1 mesiadc čo mám robiť?Môže to byť spôsobené stresom a namáhaním sa/mala som maturitu a hrozne som stresovala?Žiadny pohlavný styk som nemala.tak tehotenstvo sa vylučuje a mens,cyklus mávam nepravidelný.Ďakujem