Cukrovka

K1719

Riešenie na cukrovku: SUNRICE od firmy Kyani! Obsahuje divokú aljašskú čučoriedku a ďalších 10 super ovocí ako sú: hrozno, červená brusnica, granátové jablko, aloe vera, noni, malina, goji, hroznové jadierka/ šupka a včelie obnôžky. Každé ráno po raňajkách jedno vrecúško vypijete a už po pár dni budete vidieť a cítiť výsledok! Je to neuveriteľné a čisto prírodné! Inzulín vám klesne na polovičku, alebo úplne ho zanecháte! Okrem toho pomôže pri problémoch trávenia, cholesterolu, vysokom krvnom tlaku, pri alergii, astme, nespavosti. Posilňuje imunitu a zrak! Informácie na stránke:

pindes.kyani.net

RNG

Pridavam z doplnkov na znizenie hladiny glukozy aj Berberine a silny vytazok z horkej tekvicky(Momordica charantia, bitter melon), kde dnes je mozne uz dostat napr od vyrobcu Nutrigold silny koncentrat pod menom Bitter Melon Gold, kde je az 7% horcin(bitter principes) v kapsuliach, co sa lahko prehltnu miesto hromady toho osklivo horkeho melonu/tekvicky
Inac ked beriem dnes gymnenicku kyselinu, bababu, ALA, berberine,Bitter melon a glucomanan, prvu krat aj ked zjem hromadu sacharidov mi cukor nevystupi nad 11 mmol/liter ani na chvilu.
A kedysi len po vypiti poharu pomarancovej stavy, inac ziadne ine sacharidy, mi to skocilo na 19 , ba i viac. Raz, ked som sa na sviatky par dni nekontroloval to dokonca vyskocilo cez 30! Potom som par rokov drzal nizkosacharidovu dietu zo strachu.
Inac, tu extremnu hodnotu som si skontroloval na 3 roznych glukomeroch, takze to sa naozaj stalo, a pritom som necitil absolutne nic zvlastneho, teda okrem strachu.

miro siki

o kustovnici a o C21 imunity sa viac docitate na stranke organicmission-sk.webnode.sk moste ma aj kontaktovat je tam priamo kontakt na mna sme jediny ktori mame kustovnicu v tekutej forme je to 100% stava z bio hospodarstva odporucam pozret tu stranku da sa aj objednavat cez internet treba si pozorne precitat stranku.

amsterdam

ovocie,napr hrozno moze prekyslovat,ale len ked ho zjes za tonu nazaz a tiez ked je z miesane naraz z obylninou,vtedy sa v zaludku vraj kvasi

- mira

Ako každé ovocie, oslabuje pankreas a neobsahuje dostatočné množstvo polysacharidov, ktoré by sa pomaly uvoľňovali a tak prispeli k stabilizácii hladiny cukru v krvi. Naopak, prekyseľuje, čo nie je pozitívny prínos.

RNG

Viac na dokazane ucinky kustovnice najde te tu
en.wikipedia.org
Ostatok je velmi pochybny.
Asi najucinnejsia zlozka su ale vzacne sacharidy, podobne ako v cerstvom aloe vera a roznych kaktusovych vytazkoch.
Ale okolo cukrov este stale prebieha velmi intenzivny vyskum, lebo boli dosial zanedbavzane, pretoze ich vazba v tele je slaba a povazovali sa preto za nedolezite v strukturach tela.

RNG

Inac na stabilizaciu hladin cukru v krvi a znizovanie glycemickeho indexu roznych jedal je dobre brat Glucomanan, davka asi 2 gramy

RNG

Co je C21 som nenasiel, ale Goji/kustrovnica/wolfberry/lycium barbarum/goqui je sice vyborny zdroj roznych zivin, ale ani pri davkach niekolko gramov susenych(freeze dried) som nepoznal velke znizenie hladiny cukru v krvi. Ale pripustam, ze to na niekoho moze ucinkovat tak, len na mna zialbohu nie.
Ja mam cukrovku DM2 s hladinami cukru od 8 do 15 pocas dna.Pod 8 to viem stlacit len kombinaciou doplnkov skorice, bababy, gymnenickej kyseliny a dlhych prechadzok. To vsetko samozrejme pri pomerne nizkosacharidovej diete(pod 100 gramov sacharidov)

MIRO-SIKI

Goji-kustovnica čínka spolu s produktom C21-immunity rieši problem cukrovky reguláciou hladiny cukru a rýchlo ju stabilizuje. (Všetko na prírodnej báze s dobrými výsledekami) Informácie a kontakt na stránke
www.organicmission-sk.webnode.sk

janinkax

pozri clanok o cukrovke - individualne jedalnicky metabolic balance miesto diabetologickych potravin a pocitania chleb. jednotiek, na tomto portali. Alebo clanok o unikatnej metabilickej kure metabolic balance.

Stabilizuje hladinu cukru, upravuje inzulinovu rezistenciu a navyse redukuje hmotnost- vsetko je upravou stravy bez doplnkov vyzivy. Lieky, davky inzulinu, pocitanie chlebovych jednotiek nie su nutne...

Textová Inzercia

olej cbd
CBD olej vo svojej najprirodzenejšej podobe.

Doprajte si CBD so zložením, ktoré je vytvorené prírodou a podložené vedou.