Cukrovka

dadlienka00

dobry den chcete sa zbavit pichania inzulinu.?.prracujem s vyrobkami okg..su 100% prirodne netrufla by som si tu pisat ale dnes mi volala paani ktprej som vyrobky odporucila jej chlapcek ma 5 rokov dostal cukrovku a 4 krat na den mu pichala inzulin...dnes mi proste volala cela uplne nadsena ze nevie cosa stalo ale ze uz po 5 dnoch uzivania produktov uz mu inzulin nepicha akurat raz necelu davku..tak ze si este che objednat..isli mi zimomriavky po tele..bolo to uzasne..takze ak chete ozvite sa my..

dadlienka00

dobry den chcete sa zbavit pichania inzulinu.?.prracujem s vyrobkami okg..su 100% prirodne netrufla by som si tu pisat ale dnes mi volala paani ktprej som vyrobky odporucila jej chlapcek ma 5 rokov dostal cukrovku a 4 krat na den mu pichala inzulin...dnes mi proste volala cela uplne nadsena ze nevie cosa stalo ale ze uz po 5 dnoch uzivania produktov uz mu inzulin nepicha akurat raz necelu davku..tak ze si este che objednat..isli mi zimomriavky po tele..bolo to uzasne..takze ak chete ozvite sa my..

miskovamama

Krakenex
Dobrý deň. Neviem Váš vek, ale moj syn dostal DM1 vo veku 13 rokov pár dní po povinnom očkovaní a príznaky boli nasledovné :
- začal neúmerne veľa piť, stále pociťoval smad - denne vypil 4-5 l tekutín a stále bol smadný
- stále potreboval chodiť na WC
- bol stále veľmi unavený, čo u neho nebolo zvykom, bol predtým veľmi aktívny a športoval, v čase príznakov chodil spať veľmi zavčasu, nič ho nebavilo, nikde nechcel chodiť, len by stále spal.

Skúste si od niekoho kto ma cukrovku dať odmerať glykemiu, prípadne aj moč. Ale také ťažkosti, ako popisujete, ide asi o niečo iné....
Veľa zdravia a pekný deň.

Krakenex

ahojte moze sa prejavit cukrovka bolestami hrudi blizko srdca bolestami hlavy bolestami koncatin bolestami brucha znecitlivenia koncatin tlaku v hlave a podobne?? a ryhcle zadichanie??? a velka unava??

sam.

4-8 mmol cukru v krvi je norma jak u zdraveho cloveka tak u diabetika...pricom nalacno to moze byt okolo 4 mmol a po dobrom najedeni to moze byt do 8 mmol...vsetko nad 8 je uz porucha metabolizmu a pankreasu....vsetko medzi 4 - 8 mmol je ok,nemas sa co bat papanicko,papaj dalej :) ...len aby si nedopapala :( neprehanaj to a vsetko bude fajn,jak spieva janko ledecky :)

papanicko

Prosim vas, moja babka ma cukrovku, tak sme u nej boli vecer a namerali mi cukor 6,7 a hned ze to je dost, lenze predtym som normalne cely den jedla, aj sladke samozrejme, aj pila sladke, myslite, ze sa mam naozaj zacat obavat alebo zajst k lekarovi? Ja velmi vela skusenosti s cukrovkou nemam, tak mi prepacte tu moju laickost v tom, ako som sa vyjadrovala, dakujem za rady.

Peteros

1. Chorobne zvýšená chuť do jedla
2. Cukor v moči sa objavuje pri zvýšenej hladine glukózy nad 11 mmol/l.
3. Chorobný smäd pociťuje pacient ako následok straty tekutín.
4. Únava.
5. Úbytok na váhe je spôsobený stálou stratou glukózy močom

Velmi prehladny clanok o cukrovke, jej pricinach, priznakoch a lieceni som cital na -odkaz odstránený-

eng

Pouzi ihlzy s rozmermi G32 8mm, alebo 6mm

alebo G31 8mm.

Rozmer G hovori o vonkajsom a vnutornom priemere ihly. Doleyitejsi pre porovnanie "diery" co urobi ihla je vonkajsi priemer:
G32 = 0,2350mm
G31 = 0,2604mm
G30 = 0,3112mm
G29 = 0,3366mm
G28 = 0,3620mm
G27 = 0,4128mm
G26 = 0,4636mm

Takze ihly G26 (alebo 26G) by som dal iba pre kone...