prirodna kozmetika

Bubliii

Loula viem ze Soaporia ma radu pre malicke deti, od novorodencov az po vyrobky 3+. Ja som zatial od nich kupila len detske mydlo pre babatka, ale este nemam odskusane (male je este v brusku).

Karolina821

Ahoj, no já můžu doporučit Bio kvalitu konopné kosmetiky, kteoru nakupuji tady: www.zelenazeme.cz Doporučuji konopný sprchový gel a mléko. Je to zázračná kombinace. Navíc dokáží dost dobře poradit na samotném eshopu a odeslání mají hodně rychlé. Karolína

Nina7910J

sucha plet aj mna trapila, no nastastie uz vdaka mojej kozmeticke je tento problem minulostou. odporucila mi prirodnu kozmetiku, na ktoru dnes uz nedam dopustit :-) kupujem si a dennodenne pouzivam tuto radu www.annemarieborlind.sk a plet mam taku jasnejsiu a najma hydratovanu a nie so suchymi supinkami :-)

Atopik 255

Ahoj mne pomohla na suchú pokožku len kozmetika DADO SENS extroderm...je to vlastne dermakozmetika čo používajú aj lekári v nemecku.Sampony umyvacie gely vsetko na suchu pokozku a postupne sa mi uppravila.Aj lupiny zmizli.Chodim nakupovat sem bo tam mam uz zlavvu www.bioskin.sk

Korsa

dcera mi trpi na velmi suchu, atopicku pokožku a bola nam doporučena prirodna kozmetika. Objavila som eshop hristina. Mate s nimi niekto skusenosti? Teraz som si tam kupila mydlo, krem a sprchovy gel, snad to dcere pomože. Verim, že priroda je liek na všetko

Karin1111

Annemaria nie zlé ale Mne sa viac osvedčila značka NAOBAYVeľmi dobré účinné a ľahké krémy majú a páči sa mi ten drevený obal a transparentnosť napríklad neuvedú blud že sú 100% prírodná kozmetika ale majú presne vyrátané trepnem napríklad že 97,6 % je prírodných zložiek a z toho 35,5 % je z BIO poľnohospodárstva to má málokto takto a na základe toho ako dobre to účinkuje nepochybujem že majú pravdu :)

Londonia

Ja sa pridávam k Vierunke.Celá rodina používane annemarie borlind a spokojnosť.Majú aj podznačku dado sens a to je vyslovene dermatologická kozmetika čiže zacielená na vyslovene kožný problém a napriklad rada extroderm je pre deti s citlivou suchou kožom vynikajuca.My sme to pouzivali pri malej dcere este ked bola kojenec a ziadny ekzem reakcia perfektne to je.Dostali sme sa k tomu cez dcerinu kozmeticku a ja som fakt nikdy lepsie kremy nemala.Dokonca aj manzel si to natiera na suché viečka.No hovori sa o nich ze je to kozmetika na prirodnom zaklade ale maju certifikaty kadejake.Takze verim im a o ucinnosti nemam pochyb videla som sama ako dcere pomizli upchate pory.