Kruk skúsenosti?

Príspevok v téme: Kruk skúsenosti?
marrrty

Dobrý deň. Prosím vás, máte niekto skúsenosti so spoločnosťou KRUK? Dnes mi poštárka doniesla dopis od tejto spoločnosti, kedže som nesplácala požičku z nebankovky a oni to už predali na vymáhanie. Zatial som tam nevolala, čo som v strese, kedže som nikdy takéto dlhy nemala. Čo bude nasledovať??

Kiala

VlastimilBrousek: skus tam zavolat a dohodni sa s nimi na spaltkovom kalendari. Su znamy v tom, že ho dovolia snad každemu, len podmienka je, že to musiš platit naozaj pravidelne

VlastimilBrousek

dnes som od nich dostal list o tom, že kupili moj dlh a chcu ho uhradit cely naraz v plenej vyške. Na uhradu nemam a o žiadnom splatkovom kalendari tam nie je ani zmienka. Mam o neho požiadat, alebo ako to funguje?

Cube

ak mate niekto nejake otazky na kruk, alebo potrebujete niečo zodpovedat, skuste spatne volanie. Je to u nich novika, stači vyplnit formular, tzv. žiadost o spatne zavolanie a zavolaju vam

Silvinka23

nemožem na nich a na ich jednanie povedat ani jedno slovo. Boli jediný, ktori mi v mojej tažkej situacii vlemi pomohli a som im za to vdačna.

CCCCC

neviete niekto, ake su podmienky pre ziskanie splatkoveho kalendara a na zaklade čoho sa určuje vyška mesačnej splatky?

Lox

pred dvpomi rokmi som u nich mal splatkovy kalendar. Nebola to vysoka čiastka, mal som splatky na pol roka a věetko bolo v poriadku. Vyhoda je ta, že s povodnym veritelom sa dohodnut nedalo a s Krukom som sa dohodol bez problemov

JanaX

mna by zaujimalo, čo by robili ludia, keby sa dostali do dlhovej pasti, na uhradu dlhu by nemali a dostali by možnost dlh uhradit v splatkach. Tiež by na to pristupili. Kruk tuto možnost uhradit dlh v splatkach ponuka sam. Som im za to vdačna, pretože som v takejto situacii bola aj ja

Valentinaaa

neda mi to napisat. Pred tromi rokmi som sa dostala do ldhovej pasti a Kruk bola jedina spoločnost, ktora mi velmi pomohla. AKo jediny boli schopni dohodnut sa so mnou . Takže ak si niekto mysli, že je ich jednanie zle a nespravodlive, velmi sa mylia

Asterixa

tiež som hladala niekde nejaku informaciu, že je splatkový kalendár spoplatneny a nikde som nič takeho nenašla. Pozerala som aj na ich stranky a tiež tam pišu, že spoplatneny nie je

Janka Klivova

neviete niekto, ake su možnosti čo sa tyka splatenia dlhu v spoločnosti Kruk? Do kedy musím na dopis reagovat a riešit to?