Kamarát s výhodami? mali ste?

Príspevok v téme: Kamarát s výhodami? mali ste?
Xissomna

Mali ste? ako ste dopadli? zo všetkých strán počúvam ako jeden z nás skončí smutný... je to dlhoročný kamarát má 20 ja 19 .. čím to trvá dlhšie začínam uvažovať či to je ten správny smer..ja som sa rozišla s priateľom po 4rokoch a pár mesiacov na to som začala s kamarátov spávať, vlastne neni to ani tak o sexe veľa krát príde ku mne a len sa rozprávame,ležíme,smejeme pár krát sme u seba aj prespali.

Prezyvka055

Na sexe nie je nic zle. Ved je sex je fajn, clovek si oddychne, uvolni sa. Pride na ine myslienky. Takze pohoda. Nevidim v tom problem. Nie je potreba s niekym mat vztah ak nechces. Sex nie je podmieneny tym ze musis byt v nejakom zvazku.

L93

Ah jaj, nie, nemala som. Ono...človeku to môže pripadať fajn, len aby nemal odstupom času zo seba pocity znechutenia za to, čo robil... toto treba brať do úvahy... neskôr je už zbytočné vyplakávať nad rozliatym mliekom... treba rátať aj s možnými následkami na psychike...

Mesačný princ

Ja by som to napísal asi takto. V každom priateľstve je zastúpená láska. V každom vzťahu, ktorý som mal či už to bol akýkoľvek vzťah bola a je prítomná láska a dôvera. Či to už bola rodina, kamaráti, priatelia, alebo partnerka.

Nie je možné, aby som sa kamarátil so ženou, ktorú by som určitým spôsobom neľúbil. len hranice si každý určuje sám.

Z toho vyplýva, že nie je možné, aby som mal kamarátstvo s výhodami a tá žena by sa cítila ako handra ak by skončil takýto vzťah. Nie je možné aby som sa ja cítil hlúpo, pretože v tom okamihu sme v tom obaja a obaja dávame tú lásku druhému.

Je už na zvážení každého jedinca čo si predstaví pod slovným spojením ,,kamarát s výhodami,,

Ja v takomto vzťahu vidím dôveru, lásku a pokoru.
Nebude so mnou možno súhlasiť veľa ľudí ale len tak sa s niekým vyspať by som nedokázal. No je rozdiel ak dvaja ľudia berú a je rozdiel ak si navzájom dávajú.

Nikdy som nemal takúto skúsenosť, tak píšem len to, čo ma prvé napadne. No ľudí, ktorí sa cítia ako ,,handry,, tí tými handrami naozaj sú. Nič v zlom. je to len a len ich problém, že išli do niečoho, do čoho ani ísť nechceli.

Johanka25

Nemala a nechcela by som.

Nie je nic horšia ako zničená ženská dôstojnosť. Je mi fuk co si o mne myslia ľudia ale nie je nic horsie ako ked sa muzi zacnu bavit o zenach a nedajbože dojde na to ze niektory zahlasi "ona? Vsak s nou som bol AJ JA" tak si to zvaz nehovoriac o citoch...zaslúžiš si byt muzom milovaná a nie byt nejaka handra.

Mesačný princ

Tiež sa pripájam k posledným dvom príspevkom.

Otec možno nebudem ale spať s niekým len preto, aby som ,,si zasunul,, ma priam desí a najskôr by som toho nebol schopný.

MEDULIENKA7

Súhlasím s tebou- choradoba.Vo veku 20 r,ešte človek nemá riadne jasno akým smerom sa jeho život uberie vo vzťahoch,či bez nich,no je to tak: že raz budú matkami a otcami.

choradoba

Skoda,ze uz dnes ludia akosi nemyslia na to,ze raz budu otcami,matkami,manzelami a manzelkami. Spavaju hockde a s hocikym a potom sa cuduju,ze vztahy dnes vyzeraju ako vyzeraju.

lLily

nehrozi....naco sa ma clovek takto obmedzovat, ked moze mat casom viac? takto nemoze mat viac nikdy alebo bude z toho len zbytocne na nervy, bo si viac dovolit nemoze

bejby

Ja mam skusenost a to celkom cerstvu... rozisla som sa s partnerom po 4 rokoch a bola som z toho dost ko, kedze som to necakala a dovod bol prozaicky, ze ma podviedol. Tym chcem naznacit, ze po psychickej stranke som nebola na iny ako takyto pseudovztah pripravena. Teda som zacala spavat s jednym kamaratom, ktory ma fyzicky velmi pritahoval a ten sex bol fakt super. Travili sme spolu vela casu, a pomaly som si zacala vsimat na nom veci, ktore som mala rada ... a to bol ten problem "mala som len rada".. zrazu sme sa obaja ocitli v takej situacii, ze nas vsetci vnimali za partnerov, ale necitili sme k sebe lasku, bolo medzi nami dusno, sex prestal fungovat... takze u nas to skoncilo tak, ze sme si povedali, ze je zbytocne aby sme spolu takto stracali cas, lebo ani jeden z nas popri neriesil nic ine.... paradaxne teraz ja uz partnera mam noveho a som naozaj zamilovana.... co je neorovnatelny pocit... no v zavere moj ex milenec, je teraz jednym s mojich najlepsich kamaratov, ktoreho si vazim, viem, ze sa na neho mozem vzdy obratit, smejeme sa spolu a nemame problem rozoberat vsetky temy... takze ja moju skusenost hodnotim pozitivne.. za prve preto, ze som z kamosa, ktory sa mi pacil ziskala uplne super partaka, ktory ma uz nicim nepritahuje a doverujem mu, a za druhe za to, ze so mnou v podstate bol tie mesiace, co som bola taka zlomena z ex.. a ked sme to skoncili som uz bola pripravena na to niekoho lubit... ale casto to konci omnoho horsie