Kamarát s výhodami? mali ste?

Príspevok v téme: Kamarát s výhodami? mali ste?
Xissomna

Mali ste? ako ste dopadli? zo všetkých strán počúvam ako jeden z nás skončí smutný... je to dlhoročný kamarát má 20 ja 19 .. čím to trvá dlhšie začínam uvažovať či to je ten správny smer..ja som sa rozišla s priateľom po 4rokoch a pár mesiacov na to som začala s kamarátov spávať, vlastne neni to ani tak o sexe veľa krát príde ku mne a len sa rozprávame,ležíme,smejeme pár krát sme u seba aj prespali.

Marunka

Mesačný, v prvom rade treba rozlišovať čo kto myslí pojmom "láska v kamarátstve"...Ja svojích kamarátov ľúbim, tak ako svoje kamošky. Sú to ľudia, ktorých poznám od malinka a zbožňujem byť v ich prítomnosti. Ale nedovolili sme si nikdy sexuálne sa priťahovať. Neviem to inak vysvetliť, len takto...
Keď sa pýtaš s kým by som šla skôr do vzťahu, tak skôr si vyberiem cudzieho človeka ako kamaráta :)

lalaland

Kebyze mne nejaka zena povie,ze mala takyto vztah,poslem ju kadelahsie. Jedno dievca tu dokonca pisalo,ze si kamarata s vyhodami nechalo ako najlepsieho kamarata,ked si nasla priatela. To sa mi snad sniva.

Mesačný princ

a_dr1a

S kým by si vedela vytvoriť ,,priateľstvo s výhodami,, skôr? Išla by si do toho s neznámym mužom, alebo s priateľom, ktorého máš rada, ktorého poznáš a s ktorým ste si blízki?

a ktorý ťa priťahuje...

a_dr1a

Mesacny :D Ak myslis priatelov tak tych priam zboznujem a jasne ze ich mam rada (no nespavam s nimi, cize je to bez vymeny telesnych tekutin, intimnych dotykov, sexu ai). Priatel vo vztahu je uz zas nieco ine)

a_dr1a

Inak je to teraz dost casty jav aj v strednom veku. To, ze to robia mladi ze experimentuju skusaju a zas su to deti vieme ze ake rocniky a ake detstva dospievania ci rodicov pomery maju za sebou je to akoze pre nich "normalka".
Ale za sten stredny vek je to hlavne preto, ze pride nuda stereotyp, ponorkova choroba a zas ti ludia maju uz nieco za sebou odzite a spolocne nadobudnute. Takze popri kariere, usadlemu sposobu rodinneho zivota, deti pomaly opustaju rodinne hniezda, dotycni ludia maju spolocne majetky firmy domy byty ai ai, tak urcite stereotyp nuda a pocit "este nieco stihnut uzit si kym ujde posledny vlak prilezitost" to robia tieto rocniky aj preto. Ale tam sa to skor vola "rodinny priatel priatelka, milenec/milenka"

Mesačný princ

Vy k priateľom nič necítite??? :O

Ako nič v zlo, ale ja mám tých mojich rád.

...ale to len tak na okraj :D

a_dr1a

Milan. Ale ty nepoznas dovody priciny, preco to tie zeny od teba chceli. A to uz je druha strana mince.
Mozno psych.zdravotne problemy, chcu otehotniet, mozno pomsta voci partnerovi, mozno jej slo o to si iba uzit ale za partnera by dotycneho nikdy nechcela lebo nezapada do jej...(v skratke na pretiahnutie OK vykonny pekny ale zas by sa ho hanbila predstavit rodine priatelom znamym, v niecom jej nevyhovuje) ai ai dovody.
Vzdy. Vzdy za kazdym spravanim konanim cloveka nieco je. Len treba ist do hlbky a zistit zanalyzovat priciny dovody. A to poznam dost zien ktore toto praktizuju ako aj ich rozne dovody, preco to robia. Ale urcite to tym muzom nevesaju na nos. Zas bacha. Zeny vedia klamat famozne

a_dr1a

Milan. Ale ty nepoznas dovody priciny, preco to tie zeny od teba chceli. A to uz je druha strana mince.
Mozno psych.zdravotne problemy, chcu otehotniet, mozno pomsta voci partnerovi, mozno jej slo o to si iba uzit ale za partnera by dotycneho nikdy nechcela lebo nezapada do jej...(v skratke na pretiahnutie OK vykonny pekny ale zas by sa ho hanbila predstavit rodine priatelom znamym, v niecom jej nevyhovuje) ai ai dovody.
Vzdy. Vzdy za kazdym spravanim konanim cloveka nieco je. Len treba ist do hlbky a zistit zanalyzovat priciny dovody. A to poznam dost zien ktore toto praktizuju ako aj ich rozne dovody, preco to robia. Ale urcite to tym muzom nevesaju na nos. Zas bacha. Zeny vedia klamat famozne

Mesačný princ

Marunka - takéto niečo je podľa mňa práve o tom, čo do toho obaja vložia. veď bez toho, aby k sebe niečo cítili, ani sex nebude stáť za to!

Ako píše Anjelik* ,,jeden dýcha dušu toho druhého,,