Kamarát s výhodami? mali ste?

Príspevok v téme: Kamarát s výhodami? mali ste?
Xissomna

Mali ste? ako ste dopadli? zo všetkých strán počúvam ako jeden z nás skončí smutný... je to dlhoročný kamarát má 20 ja 19 .. čím to trvá dlhšie začínam uvažovať či to je ten správny smer..ja som sa rozišla s priateľom po 4rokoch a pár mesiacov na to som začala s kamarátov spávať, vlastne neni to ani tak o sexe veľa krát príde ku mne a len sa rozprávame,ležíme,smejeme pár krát sme u seba aj prespali.

lLily

vriaca voda je fantasticka na stipacne od komarov co som zistila, ale ty si v tom kludne pokracuj, ak ti to cholesterol pomaha

urcite lepsie, ked sa odbavis v tej sprche, nez by si tym obtazoval nejaku zenu, ktora na teba nema chut a tvoje potreby su jej ukradnute.

cholesterol

Sex je jednoducho zivotna potreba taka ista ako jedenie ci spanok, kazdy ho denne potrebuje a je to velka psychicka ulava, bohuzial niekto si z toho urobil dobre vynasajuci obchod. Laska je iny level ale laska bez sexu neexistuje .

Mesačný princ

Jonespok - a vieš čo je vlastne láska?

je to v podstate obchod vieš :D A aj tu existujú kšefty a kšefty :D

Marunka

Jonespok, to je tvoja realita, nie realita všetkých ľudí :)

Nemala som kamarátstvo s výhodami, ale súhlasím, že človek si musí byť vedomý, čo to obnáša, respektíve ak to nevie a príde na to, tak sa treba veľmi rýchlo dostať z toho "šoku" :) U žien sa veľmi často stane, že sa nakoniec aj tak naviažú...ale deje sa to aj mužom. Ak som si nie istá, či to po citovej stránke zvládnem ťahať v určitých hraniciach, tak do toho jednoducho nejdem :) Pre vlastné dobro.

Jonespok

Ste sami klamari co tvrdite ze sex bez lasky by zte nemali!!!!uplne vysmech!!to sa nehambite toto tvrdit??????a hlavne vec ze ked pride do tuheho by ste pretiahli vsetko.:)je to tealita dami a pani

Miska29174

Cauky :) poviem ti svoju nedavnu skusenost..moj vseobecny nazor je ze kamaratstvo s benefitmi moze byt uplne v pohode vec, ale je to pre ludi ktori su si isti ze to tak naozaj beru a su ok nech sa stane cokolvek, ci uz sa to prehupne do niecoho viac alebo to ostane v tejto rovine alebo to skonci...kazdopadne u mna to tak nebolo, ja som tiez po istom vztahu isla do toho s jednym typkom s tym ze ved trochu spestrenia v zivote bez zavazkov..on bol ale uzasny spolocnik, okrem sexu sa s nim dalo pokecat perfektne,...ale aj tak, akokolvek som samu seba presviedcala, to nebolo dobre po case..na zaciatku pohodicka, nebrala som to nijak,a vo vsetkom sme mali jasno, ale postupne som sa zacala viazat..trvalo to par mesiacov, nevravim ze som sa zalubila, nepreplakala som mesiace za nim, ale ked mi povedal ze uz niekoho stretol( niekoho s kym by mozno chcel mat vztah) tak ma to mrzelo a trapilo a trvalo nejaky cas kym som sa cez to uplne preniesla...takze bud k sebe uprimna a spytaj sa samej seba ci to naozaj chces a ci za tym nehladas len dalsi vztah..

MEDULIENKA7

Mesačný princ..Ja s tebou súhlasím.,a prečo?Mám ten istý názor na kamarátstvo s výhodami.Neviem si akosi predstavit sex s niekým,ku komu citovo pociťujem iba kamarátstvo?Čo je to za fenomén tejto doby? A čo potom,keď človeka zasiahne ozajstná láska,čo potom urobí dotyčná dievčina s kamarátom?Ja osobne by som sa cítla divne v takom kamarátstve.