Kamarát s výhodami? mali ste?

Príspevok v téme: Kamarát s výhodami? mali ste?
Xissomna

Mali ste? ako ste dopadli? zo všetkých strán počúvam ako jeden z nás skončí smutný... je to dlhoročný kamarát má 20 ja 19 .. čím to trvá dlhšie začínam uvažovať či to je ten správny smer..ja som sa rozišla s priateľom po 4rokoch a pár mesiacov na to som začala s kamarátov spávať, vlastne neni to ani tak o sexe veľa krát príde ku mne a len sa rozprávame,ležíme,smejeme pár krát sme u seba aj prespali.

Adusik90

Ahoj :d mala som davno , asi 8-9 mesiacov to trvalo , a aj by trvalo ale stopla som to .
Po case som si uvedomila , ze ten clovek sa mi zacal pacit , aniekedy som mala pocit , ze som aj ziarlila , pricom sme mali len vztaho-sex hihi.
asi som sa skoro zalubila alebo co, ale som rada ze je to uz za mnou , aj ked na nho aj po rokoch myslim, no myslim ze som spravila dobre :d
Podla mna je to ok , ale treba davat pozor , aby sa clovek nezalubil . :D

hhhs

ano mala som takého kamaráta a trvalo to 9 mesiacov...a kamaráti sme doteraz ale momentálne už má každý z nás svojich partnerov..nič na tom nieje len musíš mať citový odstup..ked sa zamiluješ už je zle a radčej od toho upusti

Marunka

Mesačný, chcela som ti odpísať, ale a_dr1a to tento raz vystihla aj za mňa. Ak by som mala ísť do vzťahu s kamošom, tak už z toho chcem "normálny" vzťah, žiadne kamarátstvo s výhodami :D Lebo pre mňa je to rozdiel.
Ale len tak spávať s kamošom, lebo veď sa obojstranne priťahujeme, to mi evokuje tie tebou spomínané sexuálne bábky :)

Mesačný princ

,,Ty by si sa necitil blbo, ze niekomu stojis akurat tak za obcasny prilezitostny sex pretiahnutie ale potom s prepacenim mozes ist do riti?? ,,

Tu pekne vidno, ako nedokážem formulovať vety, aby ma ľudia pochopili. Ale čo už, zvykol som si. Vôbec si to totiž nepochopila.

A čo sa týka toho priateľstva, tak by si ho týmto nezničila! Skôr naopak, ale to by som opäť hrach na stenu hádzal a aj tak by mi ľudia neporozumeli, tak to vzdávam :D

a_dr1a

"S kým by si vedela vytvoriť ,,priateľstvo s výhodami,, skôr? Išla by si do toho s neznámym mužom, alebo s priateľom, ktorého máš rada, ktorého poznáš a s ktorým ste si blízki?
a ktorý ťa priťahuje..."

Princ. Keby ma ten blizky dobry priatel, s ktorym sa pozname a pritahujeme sa navzajom - chcel a ja jeho - tak by sla s nim do vztahu. Lebo sa zname, vie aka som, co by vo mne mal a to iste ja ohladne neho.
Ja si nepotrebujem kazit OK kamaratstva priatelstva korektne vztahy sexom.
Potom clovek nema nic.
Ani vztah. Ani priatelstvo.
Ono to skor byva tak, ze z dlhorocnych vztahov manzelstiev su rokmi zohrati team a dobri priatelia partneri

Ty by si sa necitil blbo, ze niekomu stojis akurat tak za obcasny prilezitostny sex pretiahnutie ale potom s prepacenim mozes ist do riti?? A zas sa objavi iba ked jej budes dobry na sex a potom zas ta nepozna a dovi dopo??
To uz je potom lepsie robit prostituta prostitutku za peniaze (toto zas ja neodsudzujem. Je to zamestnanie ako "kazde ine"). Lebo vies nacom si. Nerobis si zbytocne nadeje nesnivas. Mas za to zaplatene. A aj si to mozes uzit.
Muzi su lahsie vzrusivi. Muz je "schopny" sexu aj ked dotycna nemusi byt ziadna miss)) sustredi sa na prsia ai, zatvori oci a v hlave ma obraz dakej inej co ho vzpruzi vzrusi)
Ale zene (pokial to nerobi za peniaze ci ine dovody), tak proste dakemu quasimodovi neda)) Riesi sa tu na zdravi teraz tema, ze zeny maju slabost na zlych chlapcov)) Uz si videl skaredeho zleho chlapca ktoremu zeny lezia pri nohach?) Vacsinou su to niecim velmi pritazlivi zaujimavi muzi, ze dotycny je pekny sexy ma charizmu sarm, vyzaruje to nieco neuchopitelne, ma v sebe istu nesputanost nezlomnost, anjel a diabol v jednom, rebel bez priciny)
Takze ak zena ide do kamaratstva s "vyhodami," je to vacsinou ak nie vzdy o tom, ze sa jej dotycny paci pritahuje ju a mozno "sniva", ze aj on sa do nej casom zalubi a bude z toho viac (vztah partnerstvo manzelstvo ai). Sexom sa zaroven to puto k nemu este znasobuje (je jej blizsi).

Mesačný princ

Marunka - vidíš, preto to vidím inak. V priateľstve sú určité hranice, preto sa to volá priateľstvo, no ak by hranice nami vytvorené zanikli a my by sme si mali vybrať koho chceme ,,za priateľa s výhodami,, tak ja by som myslím vždy volil niekoho kto mi je bližšie, koho, poznám, človeka od ktorého viem čo očakávať, človeka, ktorému dôverujem a pri ktorom si môžem dovoliť spraviť takéto rozhodnutie. Volil by som určite istotu.

Ako mať len se s niekým absolútne cudzím, ku komu ma nič neviaže - ani jediné emócia...nič.

Preto to ja najskôr vidím inak, ako väčšina ľudí v tejto téme. kto vie?
Volil by som lásku, aj keď priateľskú, tak by som vždy volil niečo, čo ma podnecuje, niečo čo mi má čo dať, niekoho pri kom moja duša bude rásť...

A čo sa týka ,,toho, že sa ľudia priťahujú,, Samozrejme, že to tak je aj v kamarátstvach a to, že si ešte nemala sex s kamarátom je len otázkou vašeho rozhodnutia, ,,mať kamarátstvo,,

Ale nikde nie je napísané, že rozhodnutia sú stále a nemenné.