Samotar

Príspevok v téme: Samotar
Nilon

Ajojte... som 30 rocny chlap... cely zivot na trapia ludia, ze ako mozu mat tolko kamaratov... ja som si za cely zivot nasiel mozno jedneho inak som sam... do spolocnosti sice moc nechodim ale mam pracu... a zco sa tyka mojich vztahov zo zenami ziadna nebola ani bozk nebol nikdy... mam strach zo sebavedomejsich muzov ako ja a zeny som nepritahoval nikdy... co mam robit aby som mal aspon kamarata muza sktorym si obcas co ja viem vyjdem na bajk?

Mesačný princ

Pozdravujem Gurun :)

Tak nejak to vidím aj ja, najskôr to bude tým, že sme mimozemšťania :D Ja som z Mesiaca a ty vieš lietať :D

Ono sa hovorí ,,Kto chce s vlkmi žiť, musí s nimi vyť!,, No ak radšej kikiríkaš a si vlk, tak máš sakra problém :D

Svet je nádherné miesto no návody a priority ľudí sa menia. Peniaze vždy neriadili tento svet. Voľakedy sa ľudia vedeli rozprávať, boli k sebe úprimní a tolerantnejší.
Samozrejme, svet sa mení a menia sa aj potreby ľudí, je rýchla doba a preto svet vyzerá tak, ako vyzerá.

A súhlasím - je lepšie ak je človek sám a šťastný, ako keby mal byť s niekým len preto, aby sám nebol!

z Gurunu

Ahoj, volam sa Maja a som na tom takisto.
Skusala som aj psychologicku, sama som sa snazila zmenit
spravanie aj vyzor. Ale vyzarovanie sa asi neda zmenit nasilu.
Tak som tiez sama, ale ja som uz aj rada sama, zvykla som si.
Len ma mrzi, ze nikdy asi nebudem mat dieta a muza na
ktoreho sa budem moct spolahnut.
Zase vidim okolo seba, aki su ludia povrchni, hnusni a ohovaraju
sa. Do takych vztahov by som ani nesla. Hnusi sa mi to.
Pozdrav od Majky.

a_dr1a

Ahoj Nilon. Asi mas nieco v sebe, co inych na tebe nepritahuje, nie je im sympaticke, mozno to co vysielas vyzarujes, ako sa k inym ci navonok spravas, chovas komunikujes, ako sa neverbalne spravas, rec tvojho tela mimika gesta ai.

Vacsina vztahov priatelstiev sa utvara (obzvlast u vas muzov) uz v detstve, ci pocas skol - zakladka stredna. A vacsinou aj pretrvavaju. No a potom este praca. Robis v kolektive? Bavite sa tam navzajom? Zhovarate sa? Idete obcas po praci na pivo?

Vies. Ak sa spravas odmerane, stranis sa inych, nebavis sa nerozpravas s ludmi, neprehodis s nimi par slov, nezasmejes sa, nezasrandujes, nezaujimas sa o inych, tak potom ak to ty nerobis - preco by to mali robit ini voci tebe?? Akcia vyvolava reakciu