Požadovaná funkcia je prístupná iba pre administrátorov

Samotar

Príspevok v téme: Samotar
Nilon

Ajojte... som 30 rocny chlap... cely zivot na trapia ludia, ze ako mozu mat tolko kamaratov... ja som si za cely zivot nasiel mozno jedneho inak som sam... do spolocnosti sice moc nechodim ale mam pracu... a zco sa tyka mojich vztahov zo zenami ziadna nebola ani bozk nebol nikdy... mam strach zo sebavedomejsich muzov ako ja a zeny som nepritahoval nikdy... co mam robit aby som mal aspon kamarata muza sktorym si obcas co ja viem vyjdem na bajk?

prezitok

kiddo, perfektne, suhlasim, usetri mu to kopu trapenia
na druhej strane, pre mna je odlisnost pritazliva, vobec sa mi nepacia dnesne typy muzov

Ipsik

Nie, nemám:-( Ja som ho nechal včera v noci pri plote a dnes ráno tam idem pozrieť a niet ho tam:-( Sused! A bol to poriadny kus, lebo po mne už keď niekto chce hádzať kamene, tak s malým šutrom by toho veľa nenarobil.

Ipsik

Ja som bol teraz vonku a tak som rozmýšľal nad tým, že je to ťažké byť sám a z ničoho nič na mňa letí z vesmíru meteorit. Ešte šťastie, že som sa uhol, fúh.

lLily

Nilon, z toho si nic nerob...v kolektive ta budu furt davat do kopy s kymsi alebo minimalne sondovat, ci niekoho (ne)mas....nezavidim ti, bo v cisto zenskom kolektive by som veru byt v zivote nechcela, ale aj muzi vedia byt dobre drbny, niekedy dokonca vacsie nez zeny