Samotar

Príspevok v téme: Samotar
Nilon

Ajojte... som 30 rocny chlap... cely zivot na trapia ludia, ze ako mozu mat tolko kamaratov... ja som si za cely zivot nasiel mozno jedneho inak som sam... do spolocnosti sice moc nechodim ale mam pracu... a zco sa tyka mojich vztahov zo zenami ziadna nebola ani bozk nebol nikdy... mam strach zo sebavedomejsich muzov ako ja a zeny som nepritahoval nikdy... co mam robit aby som mal aspon kamarata muza sktorym si obcas co ja viem vyjdem na bajk?

Mesačný princ

Yak - to si naozaj všetci myslíte, že ,,inakosť,, je problém? Alebo, že psychológ prezradí človeku kým je? :O

Pravdou je, že ak chce, aby ho spoločnosť akceptovala tak sa bude musieť zmeniť a prispôsobiť... Ale prečo je na svete rôznorodosť? Aby sme všetci neboli rovnakí!

Inakosť nie je vítaná v žiadnej spoločnosti, no zamysleli ste sa nad tým, ako môže byť človek, ktorý z tohoto ,,nedostatku,, spraví ,,prednosť,, výnimočný?

Napríklad také rastliny, ktoré sú zasadené a zasiahne ich sucho...majú malé korene a dúfajú, že skoro zaprší, ale jedna, presne taká istá vyrastie s koreňovým systémom, ktorý dokáže čerpať vodu z obrovskej hĺbky. A kým všetky ostatné vyschnú, tak ona zakvitne, vytvorí plody a dokáže svoj druh zachrániť.

Neviem, možno by som to nebral tak tragicky. Nevie kto je? A vy všetci to viete? Len sa normálne pýtam. Nikdy ste nepremýšľali, že na to, kým je a prečo tu je by mal ten človek prísť sám?

Takto som vás pochopil ja, ak sa mýlim, tak mi dajte vedieť.

Yak

kiddo ti pisala -
"Podla mna zijes trosku mimo realitu. Aj z tvojho stylu pisania mam ten dojem velmi silny. Ak by som sa tak vymykala priemeru, ako ty, zasla by som k psychologicke a dala by som si urobit seriozny osobnostny test plus skonzultovala, kto vlastne som. Lebo tebe toto chyba, nevies, preco si tam, kde si. Som si ista, ze vysvetlenie je velmi jednoduche. Ale ak pre to nic neurobis, nikdy nebudes vediet. A ked nebudes vediet, s velkou pravdepodobnostou ani nebudes vediet, ako sa s tym vysporiadat. Takze, samotar, akcia."

a tym by som sa na tvojom mieste riadil. ale ako vidim ty si jeden z tych ludi ktori aj tu ked chcu radu malo reaguju na druhych. prehliadaju, ignoruju. pritom si prisli po radu. neviem prides mi taky zablokovany, nepritomny. prosim ta kde a co ucis ??

Nilon

Ako na rovinu mne sa pacili dievcata, boli mi sympaticke ale nezalubil som sa,,, doveruj ale preveruj... hanblivec som

a_dr1a

Nechapem tych, co tu z neho hned robia homosexuala. V jeho veku musi uz vediet, ake pohlavie ho pritahuje, kto sa mu paci ai. Tak by potom nespominal pripadne vztahy so zenami. Sice hlada kamosa muza, ale ked si tu bezne baby hladaju kamosky, to tiez nik neriesi
Asi prilis o samotaroch a introvertoch neviete