Samotar

Príspevok v téme: Samotar
Nilon

Ajojte... som 30 rocny chlap... cely zivot na trapia ludia, ze ako mozu mat tolko kamaratov... ja som si za cely zivot nasiel mozno jedneho inak som sam... do spolocnosti sice moc nechodim ale mam pracu... a zco sa tyka mojich vztahov zo zenami ziadna nebola ani bozk nebol nikdy... mam strach zo sebavedomejsich muzov ako ja a zeny som nepritahoval nikdy... co mam robit aby som mal aspon kamarata muza sktorym si obcas co ja viem vyjdem na bajk?

Yak

ja by som bol zas rad sam. nie ze by som nevedel ako na ludi, alebo ze by som ich neznasal, a narozdiel od teba rozumiem svojmu problemu, a mal som uz aj priatelky. ale jednoducho som iny vzdy som bol a hoci to menim nejde to zmenit zo dna na den, ani z roka na rok. je to proces. ale pocas toho procesu mi je zatazko byt s ludmi osobne a dlhodobo. je to balzam ked som sam, ale je to balzam aj ked sa stretnem dobrovolne s niekym dajme tomu raz za dva mesiace. zijem v meste, ale ja by som rad isiel byvat na samotu, len kde tu na slovensku ked sa tak zhusta stavia. zachvilu by si okolo mna zacali stavat ludia domy. prisli by - no tak pan sused, postavime si tu pri vas, nech nie ste tak sam...

Yak

kiddo 08.04.2017 08:05:35
tuto odpoved si vytesaj do kamena alebo na celo aby si si ju vzdy pripomenul ked sa uvidis pred zrkadlom.

Nilon

to som ja som sa pomylil, lebo nemám historiu mien uloženú na iphone.... a som to ja nie je t onejaky pisaalek..

Nylon

No ved vies ake to je potom ano mam to z genov aj moj otec bol taky... ale moj brat nie..
Vies ucim tam kratko a nechcem aby sa tam vyskytli reci ako pan ucitel je teply... :-) :-D ale mam pracu rad...

a_dr1a

Nilon. Ved ty mas najlepsiu pracu, co sa tyka soc.kontaktov) Kde by si stretol najviac zien ako v skolstve? Tam vladne uplny matriarchat) Ak su tam aj napr. vsetky zeny zadane, tak ale kazda z nich ma svoj okruh rodiny a priatelov (dcery neterky ak su starsie, a tie mladsie maju zas sestry sesternice svagrine kamosky priatelky spoluziacky susedky ai). A zeny su obzvlast "akcne iniciativne" ak by mali niekoho dohodit sparit) Mozno iba staci pred nimi vo vhodnom case odlachcene prehodit vetu typu "ach jaj, ja snad nikdy nenajdem tu moju vyvolenu lasku, co sa tak dobre predo mnou skryva" a uvidis tu reakciu :D Budu sa predbiehat v dohadzovani a pareni))

A co sa tyka minulosti. Tu uz nezmenis. Si proste aky si. Vsetko zalezi kto je aka osobnost natura mentalita. Kto je aky ako dieta taky bude aj v dospelosti ci stary. Je to zdedene dane. Mozes sa zmenit ucit ai ale podstatu gro nezmenis. To je raz dane. Skor sa pouc a pod dalej, napreduj. To si aj urobil.
A ak tuzis po muzskej spolocnosti tak skus kolektivne sporty. Ak kontaktne sporty nemusis tak skus daky turisticky spolok a tam je to mix strych mladych muzi zeny

Matyo

Ľudia sú väčšinou povrchní a hlúpi, nedokážu pochopiť odlišných ľudí, pre niektorých je človek-introvert horší ako vrah. Musíš prijať sám seba, že si taký aký si a máš svoje dobré vlastnosti, ktoré dokážeš ponúknuť na "trhu" so ženami. Popracuj na svojom sebavedomí, nemáš dôvod mať komplexy z iných chlapov, väčšina z nich sú aj tak pologramotné opice, ožrani a primitívi. Zameraj sa na seba, skús vytesniť minulosť a sústreď sa na prítomnosť a blízku budúcnosť. Podľa mňa si vnútorne veľmi silný muž, ak si doteraz vydržal to všetko čo si napísal. Dobrý kamoš by ti pomohol, ale ak nie je, tak si skús zaujímavý program vytvoriť aj sám, hlavne neseď doma.

kiddo

Podla mna zijes trosku mimo realitu. Aj z tvojho stylu pisania mam ten dojem velmi silny. Ak by som sa tak vymykala priemeru, ako ty, zasla by som k psychologicke a dala by som si urobit seriozny osobnostny test plus skonzultovala, kto vlastne som. Lebo tebe toto chyba, nevies, preco si tam, kde si. Som si ista, ze vysvetlenie je velmi jednoduche. Ale ak pre to nic neurobis, nikdy nebudes vediet. A ked nebudes vediet, s velkou pravdepodobnostou ani nebudes vediet, ako sa s tym vysporiadat. Takze, samotar, akcia.

Nilon

Hm.. a_dr1a je to tak ze asi som nejaky cudny tvoj prirody... odjakziva som bol taky dobry chlapec nebol soom taky ,,zly" pubertak taky odvazny do vsetkeho ist ako uzivat zivot... vies ziadna diskoteka, ziadny bar ziadne rande.. nevysantil som sa vobec... to ktomu ze ako si pisala ze u muzov je kamaratsvo od zakladky od strednej tak tam nemam, bola tam iba sikana...
Mozno som slusny ale co stoho... ja ucim s moj kolektiv je cisto zensky takze tam kamaratov nemam iba kolegine a k vyzoru mam sice dlhe vlasy po ramena v copiku a normalne tmave strnisko, modre oci..