Antikoncepcia

lucynka

JANKEHORALKE:tvoja kamaratka urcite nepribrala 30 kg kvoli diane 35 po jej vysadeni! ked niekomu chuti tak mu chuti a je blbe vyhovarat sa na HAK! keby to bolo pocas jej uzivania tak budis, ale inak!ja diane 35 uzivam uz zopar rockov dokonca som ju uz 2 krat vysadila a moja hmotnost je rovnaka!ba dokonca sa mi perfektne vycistila plet od akne, bolesti pri menzese uplne zmizli, menzes mam max. 4 dni a prsia aspon o cislo vacsie! takze odkaz kamaratke nech si najde lepsiu vyhovorku, lebo vsetci dobre vieme ze obezitky si vzdy najdu vyhovorku preco su tucne a nikdy nie su na vine ony!prajem pekny den!

lucynka15198803

ZIADNY PORIADNY LEKAR TI NEPREDPISE ANTIKONCEPCIU BEZ TOHO ABY TI NESPRAVIL KOMPLETNE ODBORNE VYSETRENIA AKO NAPR. ODBER KRVI...PODLA TOHO PREDSA ZISTI CI TI DANE TABLETKY NEBUDU SKODIT.AJ KED POVEDZME SI PRAVDU....SKODIA VSETKY!TABLETKY SU TABLETKY!A AKO VIEME KAZDA TABLETKA SKODI PECENI...A TO VELMI! NEHOVORIAC O TOM KED TIE TABLETKY JETE KAZDY DEN!

fifinka

ew..ahoj aj mne ju dala bez vysetrenia ale povedala ze mam o mesiac prist a zoberiemi krv a tak aby vedela ci mi sadla..tak neviem

ew

awojte...moze nejak ovplynoit ucinnost antikoncepcie ze mi ju doktorka predpisala bez vysetreni??? ci to sa rata len pri ucinkoch na organizmus...

jaja

myska-no ja som vysadila bellaru pred mesiacom a pol, lebo mi spôsoboval nedostatok železa v krvi, a o iných nežiad účinkoch tu mám tému bellara-nikdy. ale od vtedy nemám chuť na žiadne hormony, lebo mám obavy...

drobecek222

tinka225 nie nieje to urcite mozne lebo on ta musi komplet vysetrit a podla toho ti predpise antikoncepciu ktoru tvoje telo prijme!

drobecek222

ahojky vločka!najlepsia antikoncepcia je ked beres tabletky len tam to je take vselijake!musis ich brat kazdy den v tom istom case ale ked sa rozhodnes pre antikoncepciu tak aj tak musis ist k doktorovi a on ta o vsetkom bude do detailov informovat.ja mam rocnu dceru a mam uz danu to je vnutromaternicove teliesko na 5 rokov!a aj tak sa bojim po kazdom pohlavnom styku ci niesom tehotna!no brala som aj tabletky a neotehotnela som!pa

Michala11111

čaute baby prosím Vás ja som teraz začala brať vaginalne kapsule ako antikoncepciu. Ak ju niektorá z Vás berie tak po milovaní sa umývatie viem že s mydlom sa nemôže ale ked s vodou aj tam dole nemôže sa odtial tá masť vyplaviť. dakujem

uciteľ

Na t oaby si mohla užívať tabletky musíš ísť naprv ku Gynekologičke na komplet vyšetrenie a ona Ty predpíše tie ktoré najviac sadnú tvojmu telu..