Antikoncepcia

lubka

ahoj mohli by ste mi pomôcť?mala som sex so svojím chalanom a roztrhol sa nám prezervatív, tabletka po je len na predpis?

pipinka

Ahoj vlocka. Ja užívam HAK už 4 roky. Vymenila som v priebehu týchto 4 rokov 3 tabletky, lebo tie prvé boli vraj slabe /2x som mala poplach, či som neni tehotná/, z druhých som mala psychické problémy a chvalabohu, tieto tretie sú klop-klop-klop fajn. Aj pleť mám čistejšiu ako som mávala, aj vlasy vyzerajú lepšie. Podľa môjho názoru, všetky nástrahy z antikoncepciu sa môžu, ale aj nemusia u ženy objaviť. Je to podľa mňa individuálne...pa

vlocka

//////Chcela by som sa spytat, kolko rokov sa najviac moze brat HAK? A ci sa kazdym rokom zvysuje pravdepodobnost embolie a inych nastrach z brania antikoncepcie??? Dakuejem za vsetky odpovede!//////

milada

chcela by som vediet do kolkych dni sa da uzit pohotovostna tabletka a ake druhy existuju?.je len jeden druh alebo ich je viac?

evicka

velmi malo sa v mediach pise aj o negativach antikoncepcie a firma, ktora antiko vyraba, nebude predsa vyzdvyhovat negativa, vad chcu v konecnom dosledku zarobit. napr. znizene libido(chut), srdcovo cievne ochorenia , pecen, fajcenie, zvysene riziko vzniku rakoviny prsnikov a krcku maternice, ktore po vysadeni antiko klesa az po10 rokoch apod.

katuska1987

chcem sa opytat ci moze antikoncepcia ovplyvnit chut na sex.lebo odkedy ju uzivam, stava sa zo mna frigidna asi.priatela mam rada, ale sex mi nechyba.co s tym?

danielka

poradte mi uz niekto. kedy sa zacina brat Novynette. od zaciatku balenia alebo podla tych vyznacenych dni? Vdaka

myska

Odkedy som zacala brat antikoncepciu klesol pocet biely krviniek,a mam zle vysledky krvi, lekarka mne povedala ze treba antikoncepciu vynechat, kto ma na tuto temu prispevok napiste.