Antikoncepcia

girl333

ahojte.Pouzivam tabletky CHLOE.Ak som mala pohlavny styk pocas používania bielych (neúčiných)tabletiek, môžem otehotnieť?

ema

safa. ale ja viem, že znižujú účinok...ja chcem vedieť ako postupovať s bratím HAK a antibiotík a kedy budem zase chránená...

ema

ahojte:D chcem sa opýtať ako moc ničia učinok antikoncepcie antibiotika...musela som ich teraz týžden užívať a neviem ako dalej postupovať čo sa týka antiky...

nani1234

prosim vas chcem sa spýtat po akej dobe uzivania antikoncepcie sa vam upravila plet? mam dost problemovu, antikoncepciu beriem 2 mesiace a stale mam plet rovnaku....daujem

tragedy

lucian, tiez mi predpisal novynette, ale vzal mi aj krv...lenze antiku som uz brala a nevedela som ake boli testy...takze snad keby nieco nebolo v poriadku, tak by mi dali vediet ze ju nemam brat...:)
beriem ju viac ako polrok, a zatial zijem:D
uvidime no...trochu som z nej pribrala, pretoze zadrziava vodu v tele / ale to snad kazda/..ale inak ok, nemam ziadne vazne problemy....

lucian

Zdravím.Nedávno som bola prvýkrát u gynekologičky a ona mi bez odberu krvy alebo nejakých testov dala hned antikoncepciu(Novynette).Je to normálny postup?

roxy

chcem sa spytat, beriem HAK Yadine. ked sa pocas kramov neuziva, mozem sa spolahnut, ked budem mat hned po tom tyzdni, co som neuzivala sex ze neotehotniem?