Antikoncepcia

jaja

no krámy mi prišli aj 1 aj druhý mesiac, ale skôr v tom období, ako ked chodili ked som brala hak , teda +- 2 dni... no hak ti už doglbala cyklus, po vysadení sa telo bude chcieť dostať do normálu...

vlocka

jaja, ja sa len bojim ze ak vysadim svoju HAK (tak na mesiac ci dva)tak sa mi dokatuje cyklus.. jednoduco ze to neurobi dobrotu..Ty ked si HAK vysadila, tak mas cyklus pravidelny? Vsetkook ako si mala predtym?

jaja

vločka ja som to pochopila... ale preto tá otázka, lebo ked chceš, tak si prestávku dať môžeš! oni niekedy - väčšinou len teoretizujú, z vlastných skúseností, noo neviem- muži isto neberú hak...

jaja

vločka- spýtaj sa tvojej lekárky ako dlho berie hak , a či vobec... telo si zvyklo na umelý režim, tak ver tomu,že sa nebudeš cítiť vo vlastnej koži po vysadení, to je realita...

dada

Ahoj Lenulienka.Ďakujem za odpoveď,už sa to zlepšilo.A brucho ma už nebolí,ale budem to sledovať a keby dačo pôjdem k mojej gynekologičke.A čo si myslíte o tej prehliadke po mesiaci užívania antiky.Ja si myslím,že je to celkom fajn nápad a mala by som tam ísť na tú prehliadku,aby som vedela čo a ako.Pretože u mňa je môj zdravotný stav na prvom mieste,keďže som mala podľa lekárov vodový tumor na prsníku,ktorý mi odstránili.Iný však tomuto hovoria,že je to cysta,ale ja sa držím lekárskych záznamov.

vlocka

Ja uzivam HAK uz dva roky. A pocula som ze je dobre si spravit prestavku.. Ale moja doktorka ma nazor, ze to netreba..Tak ako to je? Je dobre si spravit mesacnu alebo tak prestavku? Ja sa len bojim ak by som si tu pauzu dala ci moje telo nebude mat sok..a zacnu mi problemy, lebo teraz vsetko ok..

sakra

hak - úplne to nabúra prirodzený ženský cyklus- vyvoláva v tele predstavu tehotenstva, a ked si už " akože tehotná", telo sa na to namotá. dlho to trvá, kým sa človek dostane do normálu po fyzickej a psychickej stránke, ked to prestane z nejakých dôvodov brať:-((