Antikoncepcia

evik18

HAK nesposobuje neplodnost..len po jej vysadeni (ak uz chces babo)moze pretrvavat jej ucinok.u kazdeho je to inac...u niekoho 3mes a niekto zas otehotnie ihned po vysadeni :-)

simona2611

ahoj vlocka!vela bab sa boji brat tabletky...koli priberaniu...never tomu...ja ich beriem takmer 2roky a moja vaha sa ich vplyvom vobec nezmenila...a je to spolahliva ochrana...

Lenulienka

dada: Ja mam s lindynette20 velmi dobre skusenosti. Ale vies, u kazdeho je to individualne. Napriklad predtym som brala naplaste, ale mne absolutne neboli dobre, pritom si ich vela zien chvali. Presla som na lindynette20 a uplne sa mi to zlepsilo.. A to ta boli pri menstruacii brucho,abo len tak ? Lebo to nemusi byt len z tabletiek. No v kazdom pripade by som este chvilku pockala, odsledovala si to, a pripadne potom zasla za gynekologom a vysvetli mu, aky mas problem.. Zmenit tabletky je to najmenej..

dada

ahojte,chcem sa Vás spýtať,aké máte skúsenosti z užívaním antikoncepcie Lindynette 20.Ja to užívam už 5deň a stále ma s toho veľmi bolí brucho.Prosím poraďte mi

xoxo

jaja-jedine co mi vadilo na kruzku bolo ze som ho prvy tyzden trosku citilia obcas som mala pocit ze vylieza, ale bol to len pocit, teraz ho uz absolutne neregistrujem, pri sexe ho necitim vobec, ani partner coho som sa trosku obavala. uz ho bere aj kamoska a tiez si nevie vynachvalit, zatial sa vsetci toho boja, lebo je to novinka, ja myslim ze sa neni coho bat.

linda1983

Ahoj, chcela by som sa spytat, ci je normalne, ak som dostala menstruaciu o dva tyzdne skor, ak beriam antikoncepciu. Beriem ju uz dlhe roky a este sa mi to nestalo. Nevynechala som ani jednu tebletku, beriem ich poctivo kazdy den v tu istu hodinu. Vopred dakujem za radu.

jaja

prosím vás napíšte niečo aj o vaginálnom krúžku tie čo ho užívate... nie také veci, čo môžem nájsť na nete, ale skôr z osobných skúseností, porovnanie s tabletami a tak... díky..