Antikoncepcia

matka*

ahoj lienushka! ja som tiež teraz začala užívat svoju prvú HAK.Sice neužívam lindynette20 ale Loette.. Mám za sebou už 16 tabletiek a stále mám slabú menštruáciu,úplne slabunkú..

lienushka

ahojte.užíva tu niekto lindynette 20?ja som ju zacala brať v prvy deň menštrácie, teraz beriem 11tu tabletky a menštruácia mi trvá stále, i keĎ strašne slabá.

Best trance girl

Vedlajsie ucinky su individualne. Mne napr narastli prsia, co som celkom prijala, len frajer "im potom dohovaral", nech uz nerastu, ze teraz ich ma akurat do ruky, ha. Inak sa mi zlepsila plet a nezbadala som, ze by som nejak pribrala. Takze treba ist ku gynekologovi, ten ti zoberie krv, vysetri ta a nieco ti na zaklade vysledkov odporuci. Vyskusas a ked ti nebude vyhovovat, das si predpisat nieco ine.

vivinka

Mám 17rokov a asi pred dvoma týždňami som začala užívať antikoncepčné tabletky, zaujímalo by ma, že či je tu nejaké riziko pre moje telo. Počula som a čítala viacero článkov , kde ženy písali, že antikoncepčná tabletka ich skoro zabila, a že sa im v nohách vytvorili krvné zrazeniny. Čo je na tom pravdivé? Neohrozujem svoje telo?

kessy

4 kukucka:samo ze nie....to nema pravo uz od 16?alebo 15?...no a teraz si uz aj tak plnoleta tak aj na interupciu sa da ist bez suhlasu rodicov...

kukucka

Ahojte!
Chcela by som sa spytat: Gynekolog ku ktoremu chodim nema pravo povedat mojej mame akekolvek informacie o mne?Ani nikomu inemu,vsak? Mam 19.
Dakujem za odpoved.

janulienka

V prvom rade by som sa chcela vyjadrit k nazoru od amelis kde bolo spominane proti - vyhadze sa plet, priberies, prsia ti narastu, predlzi sa ti menstruacia, hocikedy krvacas... u mna nie je ANI JEDEN z tychto priznakov, ta ista vaha, tie iste prsia, ta ista plet, kratsia menstruacia ako ked som nemala HAK, ziadne nepredpokladane krvacanie... neviem, mozno som vynimka, ale v tom pripade aj zopar mojich kamosiek su vynimky. Ja uzivam HAK uz niekolko rokov, jedina nevyhoda je, ze posobia na pecen, to hej, toto sa da obist naplastami, ktore tym, ze nejdu traviacim traktom, nezatazuju pecen. Takze aj sa chcem vybrat touto cestou. Existuje este aj novinka - vaginalne kruzky, ktore vobec neposobia na pecen, ale nemam to odskusane, no ti, ktori skusili, tvrdia, ze necitit vobec nic a dokonca ak predsa len pri styku trochu hej, vraj to nie je neprijemne ale naopak... Hlavne sa dobre porad so svojou lekarkou o najvhodnejsom druhu HAK.