Antikoncepcia

charlie

BIBIKA, brala si Lindynette a mala si len problém s priberaním alebo aj iné problémy. ja som ho začala brať asi pred 9 mesiacmi a niekoľko mesiacov strácam menzes.posledne to boli len dve kvapky.tento problém si nepociťovala? a čo zmena nálad?

BIBIKA

ema ja som 2,5 roka brala Lindynette a bolo to v pohode až na to že som pribrala strašne bez toho aby som viac jedla alebo nemala pohyb. Hormóniky umelé jednoducho do tela nepatria a to ti to dá patrične najavo. Antikoncepcia nie je riešením chudokrvnosti, skúšala si homeopatiu?V tej sú s tým krásne výsledky. HAK je proste humus, už by som si ju nikdy nedala, klamať vlastné telo len preto aby som sa zbavila zodpovednosti dopadne ajtak podľa zákonov prírody. Robíš ty zle organizmu, časom urobí zle aj on tebe a to hlavne platí u HAK.Mladým babám vôbec neodporúčam túto metódu antikoncepcie. Príjemný deň :-)

mirka_j

dakujem velmi pekne ixiiik...nebola som si ista preto som sa radsej spytala.prajem pekny dnik a dakujem aj za www stranku, urcite ju navstivim...papa

ixiiik

ahoj,takze posunut sa to da.Presne takym sposobom ako si napisala.Hned po prvom baleni zacni uzivat druhe.Takto to robia napr.v zapadnych krajinach.Niektore si to posuvaju az pol -roka.Takze nicoho sa neboj.Ak ma niekto z vas otazky co sa tyka antikoncepcie super stranka je www.antikoncepcia.com tam mate aj online poradnu.Napisete svoj problem a do 24 hodin vam bude zverejnena odpoved.Takze pytajte sa.Ved kto sa nepyta nic nevie :). Este nieco su to super lekari,pomozu vam.

mirka_j

Prosim poradte mi.Potrebujem si presunut menstruaciu, uzivam HAK Laurina. Chcem sa spytat ci ju presuniem tak,ze po vyuzivani jedneho balenia zacnem uzivat hned druhe.Ma s tym niekto skusenosti?Moja gynekologička ma totiz dovolenku...dakujem za kazdu radu

katerina

ja este nemam ani 18 a niekolko mesiacov uz beriem HAK a myslim, ze je to stale lepsie ako otehotniet v mojom veku.

ema

Pred 3 dnami som tiez začala užívat HAK,preto som si nalistovala tuto stránku.Beriem Lindynette 20 a zatial nic nepocitujem, som v pohode. Tiez sa obavam neziaducich ucinkov,ktore sa mozu prejavit az po rokoch, no u mna to bolo riesenie v ramci zdravia-chcem,aby mi to pomohlo vyriesit moju chudokrvnost.Kvoli silnej a dlhej menstruacii mam malo cervenych krviniek,aj zeleza. Mladym kockam/do 20 r./, by som HAK vobec neodporucala-je to fakt skodlive pre mlady organizmus, aj ked lekar vam bude tvrdit ine.Skoro som zabudla na moju otazku:Ak ma niekto skusenosti s Lindynette 20, nech sa ozve.Dik.

petka86

Antikoncepciu, tabletky, aj naplast predpise lekar ak uz mas 15 rokov. ja som brala najprv cilest potom Harmonette, a je to ok. teraz som asi rok nic nebrala lebo som nemala staleho frajera a vtedy su lepsie kondomy. teda nevyhnutne:-)