Bulimia ma ZNICILA

Príspevok v téme: Bulimia ma ZNICILA
znicena2017

Kde zacat, som v tom uz asi 4roky? Na zaciatku slo o schudnutie, neskor sa ozvalo vyhladovane telo a bola som v tom. Zacala ZRAT ako take zvieratko piate cez deviate mysliac ze laxativny caj mi pomoze. Som obycajna klamarka,doma klamem tvarim sa ze jem "zdravo"snazim sa aj taky styl dodrziavat, lenze akonahle najdem doma sladkosti + som sama doma tak je to moj koniec sveta, trepem do seba vsetko! Chlieb,maslo,cestoviny,kolace,ovocie,jogurty,med,ovsenu kasu,maso cokolvek naco si mozog zmysli..a potom vzdy pride vytriezvenie a je mi zle a klamem a vyhovaram sa preco nejdem tam a tam.. ako sa z tohto dostat bez toho aby o tom vedeli rodicia? V skratke zhrniem moj stav; 20 rocna krava,ktora sa neznasa, prekvapujuc studuje lekarnictvo a popritom stiha revat na skusky a prejedat sa(momentalne skuskove takze prejedanie na dennom poriadku), vyska 166 vaha 62,moc to na mne nevidno ze tymto trpim ale mna to ZOZIERA ZVNUTRA pretoze vacsinu casu stravim prezieranim a potom rozmyslanim a potom nic nestiham a klamem! :-( som zo seba nestastna NEDOKAZEM o tom nikomu povedat ale uz nrviem co mam robit :-( kebyze to niekomu poviem som strasne sklamanie pre rodinu, hanba, spina vsetko negativne neznasam sa ale chcem uz vystupit z tohto kolotoca lenze neviem ako!! :(

0vecka

proste-ja nepise ze by grcala teda mi z toho logicky vychadza ze hladuje a potom sa neudrzi na uzde. tomu napoveda aj to ze sa snazi stravovat "zdravo"...

proste-ja

0vecka, pre bulimičku fakt rada nad zlato. Vidno, že o tom vieš veľké... nič.

V prvom rade, prečo nechceš, aby o tvojom stave vedeli rodičia? Možno to už tušia. Ale to sa dá ťažko takto posúdiť.
Určite navštív odborníka, ktorý sa tejto tématike venuje. Ono to nie je len o jedení. Jedlo je len prostredník. Nie skutočná príčina.
Čo ťa núti ku manipulácii s jedlom? Aké stavy ku bulimickému záchvatu vedú? Myslím tým okolnosti ako stresy, hádka... Čo cítiš, keď sa preješ? Čo cítiš, keď kompenzuješ?
Prečo práve jedlo?

0vecka

hmmm take prejedanie je vecsinou preto lebo normalne malo jes a proste raz to zu nevydrzis.. co takto skusat nehladovat ale nromalne jest? aj sladkosti atd v normalnej miere