Požadovaná funkcia je prístupná iba pre administrátorov

kedy mat deti

ANGEL-DEMON

kolko máš ty rokov?
a ty? máš už dieťa?
a neviem ako ty ale zeny v 20tke rozumné! nie nejake asocialne ciganky! este studuju alebo sa "hladaju" snazia sa najst stabilnu prácu, ktorá ich bude baviť, OSAMOSTATNIT SA! alebo ma v 20ke sa dať nabuchat a otravovat svojim deckom svojich rodicov,..? v ich dome? a pripadne este aj jej priatela/manzela otca dietata tolerovat?
alebo ako... zakladatelky témy predpokladám 15-16 rôčkov, ktorá o živote nevie nič,.. príde zo skoličky, maminka jej navarila, maminka oprala... a nemusi sa absolutne o nič starať... si prečítaj na nete, si vygoogli kolko stojí také decko, ale najprv cenu nehnutelností,.. lebo ked niekto chce decko v prvom rade sa ma o neho vediet postarat.. a nie ze kebyze nema rodicov je pod mostom aj deckom dcérenka... a su zamestnania kde tehotná do práce nemoze chodit, tak bude 9 meciacov + materská doma a za ten cas ju bude zivit kto? mamka s ockom? lebo ked v 20 este nenasla "toho praveho" hlavne aby sa nechala nabuchat hocikym len preto...aby zakladatelka témy a jej podobné a babky na dedine boli spokojné... že?

vaporwave

asi by si sa mala menej starat do zivota inych ludi, ludia si povacsinou aj tak ziju zivom podla svojich predstav a tie tvoje im mozu byt uplne ukradnute..

Prezyvka055

No u mna je difinicia dedko po 70. Neviem ja co poznam ludi tak aj 50 su dost aktivni, chodia na koncerty, zabavaju sa, cestuju, robia vylomeniny :D.

Ja sice neplanujem mat ziadne deti ale idealny vek pre zenu kedy mat deti je do 30tky alebo v 30tke .. u chlapa tak uhm v 50tke asi :D

anonymka23

lulluu, neviem, koľko máš rokov, či študuješ, pracuješ, či máš partnera alebo si single, ale napíšem Ti svoj názor. Podľa mňa je na rozhodnutí každej ženy, kedy a či vôbec chce mať deti, resp. ide o spoločné rozhodnutie partnerov. Vek je len číslo, ak sa na to pred tridsiatkou žena necíti, tak nech dieťa nemá, nech ho má neskôr, keď už bude pripravená, ak to ešte bude zo zdravotného hľadiska možné. Myslím si, že pre to dieťa je dôležitejšie, aby malo spokojnú mamu, ktorá sa naňho teší, ktorá ho spolu s partnerom chce. Nie každá stretne do tridsiatky toho pravého, s ktorým by si založila rodinku. Dôležité je aj to, či si vôbec dieťa môže dovoliť. Aj z finančného hľadiska. Nie je od ženy sebecké mať dieťa, ak sa nedokáže postarať ešte ani sama o seba? Ako by sa potom dokázala postarať o to malé. Urobiť si dieťa môže hocikto. No postarať sa oňho a vychovať ho, to už možno nedokážu všetci. A urobiť si dieťa a dúfať, že nejako bude, i keď nie je partner, na ktorého sa dá spoľahnúť, i keď nie sú financie, to pokladám za nezodpovednosť. V každom prípade je to moje vnímanie toho, kedy mať deti, svoj názor nikomu nevnucujem a akceptujem aj odlišné názory.

lulluu

Myslela som to tak ze ked su male tie deti ,tak rodicom je uz styridsat pomaly a to uz moze byt niekto babka alebo dedko v styridsiatke .