kedy mat deti

Kiaaseda

Damy a pani ukludnite sa,kazdy mame napisany svoj osud ,to znamena,,ze ty co nechcu deti ich mozu mat aj ked tu nasilne hovoria ze ich nebudu mat,,,ty co chcu deti tak niekedy ich mat nemozu,,,alebo ich budu mat. ak sa dietatu niekto silno brani tak uziva antikoncepciu..Proste je to kazdeho vec a diskutovat o tom tu nema zmysel.Zime si svoje zivoty,robme,alebo nerobme si deti kedy chceme a nevnucujme si nazory.Je pravda,ze mat deti zavcasu a potom mat pocit zbabraneho zivota nie je tiez ziadna vyhra.A mat deti po tridsiatke nie je z biologickych hodin tiez ziadna vyhra ale ak mame pocit ze sme nic nezbabrali tak je to dobre.Proste je to na kazdom z nas kedy mat deti.

uzdost

30 rocny ludia su mlady ludia smiesne ze stale tu na fore rypete do 30tnikov nieje to ani polovica dnesneho zivota vek sa stale predlzuje doba je ina ako pred rokmi osobne nevidim nic zle na tom ked baba porodi dieta ako 30 rocna do nikoho nevidite neviete ake ma zdravotne financne problemy kazdy najlepsie vie co a ako .. co vam tak vadi ze niekto robi karieru vysokoskolske vzdelanie naprv aby si nasetril nejake peniaze a spravi si na decko podmienky? to mame ako zit jak cigani ze nastrocne baby su tehotne bez skoly bez podmienok na dieta a najebu si 5 deti ci co? starajte sa konecne o seba nie o to kto ma mat kedy deti ked ste tak vsetci strasne stastny ze musite nonstop riesit ostatnych..

leuska123

nehovorim, ze bavoraka, i ked ani to nie je zle..ale to ti tu mam zacat vymenovavat, co mi robi v zivote radost a ako si ho uzivam? tak cakaj na vnucata :DD

0vecka

Leuska122 a ake dlhodobe plany xces mat v zivote? kupit si bavoraka? alebo vlastny byt. popripade sa pozries na vsetky kontinenty... akoze to su vsetko velmi prizemne ciele

Leuska122

ja nechapem, preco sa casto v prispevkoch spomina, ze " ale nedozijes za vnucat"... ty kks, to je jediny ciel akoze v zivote? uz sa ich aj tak vela ludi z generacie, co rodia nieco po 30 nedozije...ved aj tie nase deti nebudu hned plodit, ale az po nejakej 30ke a v buducnosti to bude este dlhsia doba... a ved zijem aj pre ine veci v zivote..

baran

ovečka tak rychlo sa ponahlaj deti robit lebo mne je tiez sumafuk co bude s ludstvom o 100 rokov. Preco by mi mala lezat na srdci buducnost ludstva ked ludstvu nezalezi na mojom zivote ako teraz zijem. Aky si zrazu ludomil. A zem je premnozena ludmi pozri sa na aziu ci afriku ako sa tam rodi. Ako kraliky. Nie ludstvo nikdy nevymrie pokial to nedopusti Boh. Stale sa najdu idioti ktori budu sukat bez ochrany a rozumu.
a ktosi tu spomenul ze naco laska vo vztahu a pri plodeni deti? Ano aj manzelstva z rozumu aj deti z rozumu vznikaju. Zenia a vydavaju sa ludia len aby sa vydali ozenili a decka tiez tak robia. A potom maju skazeny cely svoj manzelsky zivot lebo si zobrali za partnera niekoho koho si brali nie z lasky ale z rozumu. A hadaju sa, ohovaraju, spinia, ubliziju atd. Takze mam to chapat tak ze je jedno koho mas za partera ale aby ludstvo nevymrelo tak roztiahni nohy a sukaj lebo deti musis mat? Hohohhoooooo... :-D
dakujem pekne ale neprosiiiimmmm..
to radsej zostanem bezdetny ako by som si mal splodit decko s nejakou pi*ou nablyskanou a ona ma vyciciavala cely zivot a este mi zahybala s inym ako jednemu kamaratovi sa stalo.
a chlapi POZOR! vela zien vas dostane tam kam chcem tzv. nechcenym tehotestvom. Viete akoze vam oznami situaciu... Som tehotna nechapem ako sa to stalo.. ved beriem antikoncepciu. Nie vererte im ani slovo vela pipiek si to dokonale naplanovalo tym ze tie tabletky nebrali poctivo lebo s vami chceli otehotniet.
pozrite sa na Borisa Kolara. Preco kazda jedna z tych kurvi*iek televiznych caka dieta? Lebo vedia ze je pri peniazoch, ma postavenie a tak vlezu mu do postele a doma maju nakupene tehoteske testy aby mu to mohli s usmevom na tvari oznamit ze bude zase otcom. Oni vedia dobre co robia a preco to robia.