Požadovaná funkcia je prístupná iba pre administrátorov

kedy mat deti

griot

Kde sa dvaja miluju tam vznikne aj treti a potom mu prisposobime vsetko cely svoj zivot.Na dieta ked su dvaja tak to nie je az taka tragedia.Taha sa to v zivote lahsie.Lenze dnesne podaktore pary chcu byt radsej trendy...dovolenka,byt ,luxusne auto,velnesy,gelove nechty,kozmeticke salony,silikony a dieta este stihneme do 40.Ale to je kazdeho osobna veccc,kedy budeme mat deti, tu sa nedaju nanucovat nazory,kazdy sme si strojcom svojho stastia.

ANGEL-DEMON

bože tieto keci o láske... ja poznám páry ktoré sa ľúúúúbia a nemaju deti, nechcu... a tá čo tvrdí "ked stretneš toho pravého" nemá ani šajnu o sukromnom živote dotyčnej, možno už toho praveho stretla, možno sa rozisli práve koli tomu ze ona nechcela deti, proste "rozdielnost hodnot" , ja osobne deti nechcem , netajila som sa tým ked som mala 15 a netajím sa tým ani ked mám 28,.. a nechcem ich! ani ich mať nebudem, čo je najlepsie si vyjasniť na zaciatku vztahu...
aby potom nevznikali zbytočne nedorozumenia, sklamania...
ak nenájdem chlapa ktorý ma rovnaký názor tak ostanem radšej sama..

Passka

Juliana77,,,boze preco si radsej dva krat neprecitas co som napisala a potom sa vyjadri.Ja nenarazam na teba ked nemas deti tak nemas co mna do toho,,len vravim vseobecne ako to v zivote niekdy chodi,,nase rozhodnutia sa menia po case,,,a laske nerozkazes. ak stretne niekto po rokoch toho praveho tak pride tieta aj napriek tomu ze som si ako 22 rocna nepriala mat deti.Co je na tom tazke pochopi,to je realita a zivot nikomu nevnucujem mat deti.

mama poia

V dnesnej dobe obycajny smrtelnik s priemernym platom , ktory ma pocit zodpovednosti nema urcite viac ako jedno dieta. Ked manzelia pracuju aj obidvaja ledvaj vyziju aj s jednym dietatom .
System v nasom state je proti rodine , 20€ pridavky na dieta - smiesne , uz v susednom rakusku, nem. Je to skoro 200€ na dieta, hlavne , ze sme v EU s nimi na rovnakej urovni v cene potravin , benzinu a platy mama tak jednu sestinu z ich prijmov.
Ani sa necudujem ze mlady sa ani neberu , nemaju deti,ved ledvaj sami vyziju aj ked byvaju v 30 u rodicov ...
A tie dnesne mlade rodiny - to je iny chaos , bordel , rozvod .....ani sa necudujem!

Zuzana 31

Sastra áno detičky máš, to asi jedine vieš robiť v živote. Ale učiť v škole sa nám nechcelo že? A o vyjadrovaní ani nehovorím...
súhlasím s PHD. Vystihol presne situáciu aká je v dnešnej dobe. politikom aj lekárom sa ľahko hovorí že mladí majte deti, vymierame, premnožia sa cigáni ale práve ONI, ONI si to dovolia hovoriť?
čo kradnú a zarábajú tisíce eur mesačne! Práve tí idú kecať do života obyčajného ľudu ktorí sotva vyžije z mesačnej výplaty keď dnes musia rodičia kupovať aj pomôcky do škôl lebo školy nemajú na učebnice. Práve lekári a politici by mali držať hubu! Nech si vyskúšajú život obyčajných ľudí a potom nech sami zakladajú rodiny aj s piatimi deťmi.

natalia24

lulu nehnevaj sa som mlada baba v ,,idealnom veku na deti ,, ale predsa si ich teraz nemozem dovolit koli dnesnej dobe. Presne ako napisal phd to ze slovaci starnu nemaju deti popripade maju deti neskor je vsetko vysledok toho ako sa tu zije. Mam vs a zarabam na zaplakanie tak ze si nemozem vziat do prenajmu ani posranu gasonku lebo by mi po zaplatenní ostalo asi 50 eur . Hypoteku mi neschvalil koli platu. Dnesne mlade slovenske rodiny ziju v porovnani s vami hrozne. A ver tomu ze ludia nechcu luxus ale to aby mala rodina s detmi kde byvat uplny zaklad musia sa trepat do zahranicia robit tam otrokov lebo na sk az na par vynimiek nemaju moznost si normalne zarobit. Phd to vystihol uplne do bodky. Bud rada ze mas deti ze mas vsetko a nekritizuj prosim ta. Kto nieje v nasej kozi nech nehodnoti.

ha-ha

"misli si ze ked im kupy cokoladu a sluby znackove tenisky..."

Namiesto ohovarania svojej sestry sa radsej douc gramatiku! Co z toho, ze mas decka, ked si blba ako poleno ! Tvoja sestra je urcite uspesnejsia ako ty, vidno ze jej iba zavidis.