AIDS

Príspevok v téme: AIDS
Smutna:(((

Ahojte ludia..pred urcitym casom mi priatel povedal, ze v lete spaval s inou. To som myslela ze zomriem. Sme spolu viac ako dva roky..mam 17. po tej sprave mi ale povedal este horsiu vec, ze ho nakazila AIDS...dala som si spravit testy aj ja na jeho naliehanie, pozitivne. Som HIV pozitivna..ja a on sme sa dali spolu opat dokopy. nemam nikoho ineho. nedokazem ale zit s myslienkou, ze zomieram. prosim vas, pomozte mi...ak mate aj vy takyto problem, urcite sa ozvite..nenechajte ma v tom samu, rozmyslam, ze sa zabijem. Aj tak zomriem..:(((

neznáma

Ahojte , boli sme s kamarátkou na dovolenke a ona sa teraz obáva či nie je HIV pozitívna, pretože mala raz nechránený sex. Po 10dňoch sa u nej prejavili príznaky prechladnutia a preto sa obáva. Natesty je ešte skoro, pretože od toho sexu prešlo len 13 dní. Je stále v strese ale dúfa, že je zdravá. Nevie si z hlavy dať tú zlú mxšlienku. Celý deň sedím na internete a hľadám či môže byť alebo nemôže byť pozitívna? Poradte prosím, čo jej mám povedať.

jana98

ja si myslim ze smutna zije bola to len rospravka.sorry.ale neverim tomu ze zomrela je to dost malo .pekna zabava .

nesmelá :-(

tie centrá sú miška myslímsi že po celom Slovensku a je aj v BB...oni ti dajú nejaký formulár...a ty ho vypníš...nemusíš absolútne uviesť svoje meno...neviem presne aký je postup či sa musíš objednať alebo nie..ale dá sa to zistiť na ich internetovej stránke...a tam by mali byť aj všetky zodpovedané otázky na ktoré sa väčšina mladých ľudí pýta a o ktoré sa zaujíma...skús to obehnúť na nete alebo tam skús zavolať a poinformovať sa ako to funguje..a predovšetkým myslí pozitívne:-)))...

loli

Sii...čítaj pozorne....Smutná je už zdravá, ale nie na tomto svete...Takže buďte prosím ohľaduplní a už nech nikto nevŕta....

sii

ahoj smutna, ta myslienka na smrt nie je spravna. Ty nie si chora mas v sebe len virus HIV, to znamena ze mozes ochoriet na AIDS. Tento virus HIV sa dnes uz da uspesne potlacat a ty sa mozes dozit krasnej staroby. Len ja by som toho tvojho frajera asi zabila namiesto seba. Hovado, obdivujem ta ze si s nim.