AIDS

Príspevok v téme: AIDS
Smutna:(((

Ahojte ludia..pred urcitym casom mi priatel povedal, ze v lete spaval s inou. To som myslela ze zomriem. Sme spolu viac ako dva roky..mam 17. po tej sprave mi ale povedal este horsiu vec, ze ho nakazila AIDS...dala som si spravit testy aj ja na jeho naliehanie, pozitivne. Som HIV pozitivna..ja a on sme sa dali spolu opat dokopy. nemam nikoho ineho. nedokazem ale zit s myslienkou, ze zomieram. prosim vas, pomozte mi...ak mate aj vy takyto problem, urcite sa ozvite..nenechajte ma v tom samu, rozmyslam, ze sa zabijem. Aj tak zomriem..:(((

Niva

Určite lepšie, až ma to potešilo:-)))
Každý z nás má obdobia, keď sa presunie z jednej roviny, veselšej aj do tej druhej.
Akýsi múdri ľudia vo východných filozofiách - taoizme a budhizme, vymysleli slovko STRED.
Mať svoj stred znamená držať si svoju radosť aj smútok trochu pod kontrolou. Je možné, že človek potom nezažije obrovské výšiny úžasnej radosti ale mu ani nehrozia hlboké temná smútku.
Lebo všetko sa nakoniec vyrovnáva - jing a jang, dva protipóly a princípy života a sveta.
Každý z nás má svoj stred,svoju spokojnosť a harmóniu v sebe, len ich nájsť...
Ale každý z nás má šancu:-)))

Niva

Stastne a vesele Tebe aj vsetkym ostatnym.
Pamataj, smutna, nikdy nie si sama...
A ked su uz tie Vianoce, nezmenis si trochu meno?

Niva

Jatyon,
keď je človek v núdzi, Tvoj cynizmus mu určite nepomôže, skôr naopak.
Toto je server, kde okrem iného potrebujú ľudia aj viac tolerancie, nadhľadu a empatie.
Pokiaľ ich v sebe nenájdeš, Tvoje niektoré inak dobré rady sa minú účinkom.

Smutna:(((

Jatyon: mohol by si mi daco vysvetlit? bavi ta to? bavi ta vyhadzovat ludom na oci to, co robia len ludia, ktori sa nudia a bavi ich robit problemy? az tak velmi sa nudis??