AIDS

Príspevok v téme: AIDS
Smutna:(((

Ahojte ludia..pred urcitym casom mi priatel povedal, ze v lete spaval s inou. To som myslela ze zomriem. Sme spolu viac ako dva roky..mam 17. po tej sprave mi ale povedal este horsiu vec, ze ho nakazila AIDS...dala som si spravit testy aj ja na jeho naliehanie, pozitivne. Som HIV pozitivna..ja a on sme sa dali spolu opat dokopy. nemam nikoho ineho. nedokazem ale zit s myslienkou, ze zomieram. prosim vas, pomozte mi...ak mate aj vy takyto problem, urcite sa ozvite..nenechajte ma v tom samu, rozmyslam, ze sa zabijem. Aj tak zomriem..:(((

Smutna:(((

Mojim rodicom an mne nezalezi. K matke sa nyvjadrujem, su rozvedeni. Otec mi len mesacne posiela slusne peniaze. A ked som to povedala bratovi, tak povedal ze so mnou nechce mat nic spolocne. Takze tak k mojej rodine..

jatyon

TINKA ..... po Slovensku su velmi DISKRETNE pracoviska, kde Ta zadarmo otestuju:
okamzite sa kontaktujte s referencnym centrom pre AIDS na kramaroch, v Bratislave ....

robia to tak, ze to ostane UTAJENE, nikto sa to nedozvie

anonym_3509

Neviem síce ako Vám je, ale otvorili ste mi oči.Môj muž mal vaľa prieteliek a má možno aids a možno aj ja.bojím sa ísť na testy a ani neviem kam. tinka

Smutna:(((

s mojim byvalym, uz nechcem mat nic spolocne...pokafral mi cely zivot:) a navyse, bolo tam toho viac.,.a nebola to sranda. tak mi ho nespominajte..a ten liek...urcite sa ku mne nedostane..ja skapem..

Niva

Som presvedčený, že v priebehu nanajvys roku-dva vedci vynajdu liek na AIDS. Intenzivne sa na tom pracuje, idu do toho milardy dolárov...
Čiastocne úspechy sa už dosiahli.
Dovtedy musíš zabojovať kus aj Ty - zájsť na stredisko AIDS v Bratislave (aj s priateľom), podporovat svoju imunitu, preladit myslenie.
Veď si tak mladá!!!
Určite nie je všetko prehraté, ako si myslíš:-)))